Sporta deju forums

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forums par notikumiem Latvijas Sporta deju pasaulē


2 posters

    10 dejas chempionats 2015

    avatar
    zinovia


    Number of posts : 2
    Points : 4
    Join date : 14.02.15

    10 dejas chempionats 2015 Empty 10 dejas chempionats 2015

    Post  zinovia Sestdiena Februāris 14, 2015 3:16 pm

    Mans uzskats, ka 10 dejas chempionats netika notiesats pavisam godigi. Tas ka Junelis sanema zemu vertejumu no vietejiem tiesneshiem latinu dejas programma nav pavisam godigi. Vins tomer bus shogad latinu chempions, bet 10 dejas sanema tikai 3 vertejumu par latinu dejam.
    Es saprast, ka tads vertejums standarta programa, bet nu latiniem tas nebija godigi. Treis un Punins dejo daudz sliktak latinus!!!!!!
    avatar
    pastivia


    Number of posts : 2
    Points : 2
    Join date : 26.02.12

    10 dejas chempionats 2015 Empty Re: 10 dejas chempionats 2015

    Post  pastivia Sestdiena Februāris 14, 2015 3:27 pm

    zinovia rakstīja:Mans uzskats, ka 10 dejas chempionats netika notiesats pavisam godigi. Tas ka Junelis sanema zemu vertejumu no vietejiem tiesneshiem latinu dejas programma nav pavisam godigi. Vins tomer bus shogad latinu chempions, bet 10 dejas sanema tikai 3 vertejumu par latinu dejam.
    Es saprast, ka tads vertejums standarta programa, bet nu latiniem tas nebija godigi. Treis un Punins dejo daudz sliktak latinus!!!!!!


    Mozhesh ne perezhivatj. Chempionat budut suditj profesionali i oni to osudjat po dostoinstvu!!!!

      Tagad ir Piektdiena Aprīlis 19, 2024 3:16 pm