Forums par notikumiem Latvijas Sporta deju pasaulē


    Noslēdzošās 2016.g. Reitingu tabulas

    avatar
    Zāģis

    Number of posts : 17
    Points : 23
    Join date : 14.03.12

    Noslēdzošās 2016.g. Reitingu tabulas Empty Noslēdzošās 2016.g. Reitingu tabulas

    Post  Zāģis on Pirmdiena Janvāris 16, 2017 11:56 pm

    Pieaugušie ST
    2016. gada reitinga rezultāti
    Pēc 5 sacensībām
    Čempionāts; 30.01.2016; piedalās 13 pāri.
    Rudens; 09.10.2016; piedalās 2 pāri.
    Jaunmārupe; 21.05.2016; piedalās 5 pāri.
    Latvia Open; 2016.gada 05.novembris; piedalās 11 pāri.
    Baltic GP; 17.12.2016; piedalās 7 pāri.
    Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
    1. Edgars Līnis - Eliza Ancāne Dzintars 1570
    2. Vadims Kuzņecovs - Santa Šauere Dzintars 1450
    3. Ruslans Tufetulovs - Roksolana Soha Polārzvaigzne 1250
    4. Marts Puniņš - Dana Jākobsone Dūšas DS 1115
    5. Vladislavs Pečeņs - Aliaksandra Bahushevich Dūšas DS 715
    5. Ričards Šteinfelds - Atile Zukaite Dzintars 715
    7. Kristiāns Mārtiņš Kurzemnieks - Dina Budkeviča Daugava 670
    8. Andris Antuzēvičs - Ilze Jankovska DS 7 655
    9. Haralds Lūkins - Jeļizaveta Šļenska Stars 602,5
    10. Jānis Strēlnieks - Elīza Grīnvalde DS 7 570
    11. Kārlis Treijs - Anastasija Krivosheeva Mario 385
    12. Nicolas Billester - Anna Andreičuka Dzintars 355
    13. Artūrs Leškovskis - Darja Snurnicina Rihtera DS 335
    14. Dominikas Granskas - Jeļizaveta Jermilova Dzintars 325
    15. Bogdans Tihoņenko - Alisa Aņisimova Daugava 320
    16. Kirils Bondarenko - Leonora Fiļa Elfs 312,5
    17. Kirils Rasimjonoks - Varvara Zhigulskaya Mario 310
    18. Daniels Belugins - Ilona Haidukevich Magic Dance 300
    19. Andris Klievēns - Anna Priediņa Dzintars 290
    20. Ēriks Belihs - Laila Šlesere Dzintars 270
    21. Edgars Seļezņevs - Olga Gubkina Polārzvaigzne 250


    Pieaugušie LA
    2016. gada reitinga rezultāti
    Pēc 4 sacensībām
    Čempionāts; 27.02.2016; piedalās 15 pāri.
    Mārtiņrožu laiks; 01.10.2016; piedalās 6 pāri.
    Rēzeknes pavasaris; 03.04.2016; piedalās 8 pāri.
    Baltijas zvaigznītes; 12.11.2016; piedalās 4 pāri.
    Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
    1. Kristaps Kalva - Ludivine Brangbour Vecrīga 1160
    2. Marts Puniņš - Dana Jākobsone Dūšas DS 1115 350
    3. Maksym Kravchenko - Stefanija Danija Zimmeka Dancers 1040
    4. Deniss Savčenko - Anastasija Škļarova Elfs 975 250
    5. Kārlis Treijs - Anastasija Krivosheeva Mario 765
    6. Raimonds Andersons - Olena Abolonina Aurum 690
    7. Artūrs Freimanis - Žaklīna Sola Škutāna DS 660
    8. Andris Antuzevičs - Ilze Jankovska DS 7 640
    9. Igors Ustinovs - Marija Butorova Elfs 535
    10. Vladimirs Voložaņinovs - Paula Kukute Vecrīga 340
    11. Aleksandrs Koļcovs - Vanda Gibovska Dance Art 335
    12. Sergejs Latņikovs - Kristīne Latņikova DS 7 305
    13. Andris Pirogs - Anna Kurlova RV Studio 300
    14. Edgars Seļeznevs - Olga Gubkina Polārzvaigzne 275
    14. Artūrs Leškovskis - Darja Snurnicina Rihtera DS 275
    14. Oļegs Oļinskis - Katrīne Neimane Aura 275
    17. Ruslans Tufetulovs - Roksolana Soha Polārzvaigzne 240


    Pieaugušie 10 dejas
    2016. gada reitinga rezultāti
    Pēc 2 sacensībām
    Čempionāts; 12.03.2016; piedalās 6 pāri.
    Rīgas pavasaris; 09.04.2016; piedalās 6 pāri.
    Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
    1. Kārlis Treijs - Anastasija Krivosheeva Mario 780
    2. Marts Puniņš - Dana Jākobsone Dūšas DS 750
    3. Maksym Kravchenko - Stefanija Danija Zimmeka Dancers 720
    4. Artūrs Leškovskis - Darja Snurnicina Rihtera DS 690
    5. Edgars Seļezņevs - Olga Gubkina Polārzvaigzne 660
    6. Ruslans Tufetulovs - Roksolana Soha Polārzvaigzne 630


    Jaunieši ST
    2016. gada reitinga rezultāti
    Pēc 5 sacensībām
    Čempionāts; 30.01.2016; piedalās 20 pāri.
    Jaunmārupe; 21.05.2016; piedalās 10 pāri.
    Rudens; 09.10.2016; piedalās 6 pāri.
    Latvia Open 2016; 05.11.2016; piedalās 10 pāri.
    Baltic GP; 17.12.2016; piedalās 6 pāri.
    Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
    1. Vladislavs Pečeņs - Aliaksandra Bahushevich Dūšas DS 1525
    2. Kristiāns Mārtiņš Kurzemnieks - Dina Budkeviča Daugava 1400
    3. Kirils Bondarenko - Leonora Fiļa Elfs 1220 170
    4. Haralds Lūkins - Jeļizaveta Šļenska Stars 1200 190
    5. Denis Gudovskiy - Megija Dana Morīte Dūšas DS 1175
    6. Vladimirs Ozerkins - Veronika Kreslova Dzintars 1055
    7. Bogdans Tihoņenko - Alisa Aņisimova Daugava 870
    8. Matīss Auzāns - Ilva Vāvere Alianse 840
    9. Ričards Šteinfelds - Atile Zukaite Dzintars 760
    10. Daniels Simsons - Katrīna Stražinska Dancers 655
    11. Agnis Freimanis - Elīza Stražinska Dancers 595
    12. Gatis Gorodničijs - Marija Bartašēviča Viva 490
    13. Gints Bērziņš - Melisa Bessonova Klasika 355
    14. Dins Pujats - Katrīna Ēgle Viva 335
    14. Roberts Andersons - Jekaterina Rasimjonoka Dzintars 335
    16. Patriks Simsons - Anastasija Arfanova Dancers 305
    16. Aleksandrs Šamanovs - Alise Ļebedeva Elfs 305
    18. Ņikita Tarasenko - Keita Straume Mirada 285
    19. Artūrs Rudzītis - Estere Stirāne Mario 275
    19. Pēteris Škavronskis - Valērija Mišela Petruņa Dancers 275
    21. Leonards Petkevičs - Polina Cepilova Dzintars 250
    22. Ermīns Līpenītis - Annija Krasovska Dzintars 230
    23. Maksims Gorelovs - Poļina Ivaņonoka Mirada 200
    24. Ralfs Belohvoščiks - Elizabete Rimševiča Rīgas SP 180
    25. Elvis Krūmiņš Landenbergs - Loreta Jonkus Aura 160
    26. Klāvs Kristaps Šķila - Madara Štrausa Aura 150


    Jaunieši LA
    2016. gada reitinga rezultāti
    Pēc 4 sacensībām
    Čempionāts; 27.02.2016; piedalās 25 pāri.
    Viva; 03.04.2016; piedalās 18 pāri.
    Rīgas SP kauss; 24.09.2016; piedalās 11 pāri.
    Baltijas zvaigznītes; 12.11.2016; piedalās 9 pāri.
    Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
    1. Denis Gudovskiy - Megija Dana Morīte Dūšas DS 1160
    2. Leonards Petkevičs - Polina Cepilova Dzintars 1130
    3. Emirs Ali Salmanovs - Rūta Punka Škutāna DS 1085
    4. Deniss Ivačenkovs - Adriana Ratniece DS 7 990 270
    5. Ralfs Pļasunovs - Elizabete Anna Niedre Saltāre 965 230
    6. Yegor Saut - Patrīcija Lielnora Vecrīga 900 240
    7. Bogdans Tihoņenko - Alisa Aņisimova Daugava 870
    8. Haralds Lūkins - Jeļizaveta Šļenska Stars 825 220
    9. Vladislavs Pečens - Aleksandra Bahushevich Dūšas DS 660
    10. Matīss Auzāns - Ilva Vāvere Alianse 650
    11. Romans Dobrecovs - Viviana Belousova Viva 635
    12. Dāvis Rauza - Viktorija Ivanova Škutāna DS 615
    13. Kirils Bondarenko - Leonora Fiļa Elfs 610
    14. Ņikita Tarasenko - Keita Straume Mirada 555
    15. Vladimirs Ozerkins - Veronika Kreslova Dzintars 540
    16. Gatis Gorodničijs - Marija Bartaševiča Viva 395
    16. Jānis Cīrulis - Everita Lempa Viva 395
    18. Gints Roberts Bērziņš - Viktorija Ivanova Škutāna DS 380
    19. Ermīns Līpenītis - Annija Krasovska Dzintars 375
    20. Jānis Upītis - Anete Kristīne Raubiška Viva 370
    21. Jānis Reinis Beikmanis - Annija Daniela Pivina Mario 325
    22. Agnis Freimanis - Ksenija Fiļinceva Dancers 320
    22. Deivids Siliņš - Elizabete Ābele Lielupe 320
    24. Aleksandrs Černovs - Elizabete Ābele Aurum 280
    25. Mareks Rastopčins - Viktorija Liepiņa Viva 210
    26. Elvis Krūmiņš Landenbergs - Loreta Jonkus Aura 145
    27. Maksims Gorelovs - Poļina Ivaņonoka Mirada 130
    27. Klāvs Kristaps Šķila - Madara Štrausa Aura 130
    27. Ņikita Drjagalovs - Elīna Paka Rūce Klasika 130



    Jaunieši 10 dejas
    2016. gada reitinga rezultāti
    Pēc 3 sacensībām
    Čempionāts; 24.01.2015; piedalās 12 pāri.
    Pavasara ritmos; 14.05.2016; piedalās 1 pāri.
    Draugu dejas; 10.12.2016; piedalās 3 pāri.
    Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
    1. Denis Gudovskiy - Megija Dana Morīte Dūšas DS 780
    2. Bogdans Tihoņenko - Alisa Aņisimova Daugava 690
    3. Haralds Lūkins - Jeļizaveta Šlenska Stars 635
    4. Vladislavs Pečens - Aliaksandra Bahushevich Dūšas DS 385
    5. Gints Bērziņš - Melisa Bessonova Klasika 370
    6. Leonards Petkevičs - Polina Cepilova Dzintars 355
    7. Andris Kursišs - Božēna Bikauniece Vita 350
    8. Vladimirs Ozerkins - Veronika Kreslova Dzintars 340
    9. Agnis Freimanis - Elīza Stražinska Dancers 325
    10. Ņikita Tarasenko - Viktorija Ozola Mirada 300
    11. Ermīns Līpenītis - Annija Krasovska Dzintars 290
    12. Maksims Gorelovs - Poļina Ivaņonoka Mirada 280
    13. Jānis Cīrulis - Everita Lempa Viva 260



    Juniori II ST
    2016. gada reitinga rezultāti
    Pēc 4 sacensībām
    Čempionāts; 30.01.2016; piedalās 23 pāri.
    Jaunmārupe; 21.05.2016; piedalās 16 pāri.
    Rudens; 09.10.2016; piedalās 14 pāri.
    Baltic GP; 17.12.2016; piedalās 13 pāri.
    Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
    1. Harijs Vīksna - Laura Mežsarga Daugava 1160 380
    2. Roberts Andersons - Jekaterina Rasimjonoka Dzintars 1115 365
    3. Andrejs Griņevičs - Ksenija Razina Vecrīga 1050 340
    4. Sevastjans Sergejevs - Everita Kļaviņa Daugava 1025
    5. Ņikita Toms - Laura Stūraine Aurum 910 275
    5. Jānis Ozols - Linda Āboltiņa Mirada 910
    7. Krišjānis Eduards Eriksons - Alise Borisoviča Dzintars 865 260
    8. Mareks Ozols - Oļesja Bobrova Vecrīga 850 220
    9. Ņikita Brikuns - Elizabete Brikune Dzintars 770 240
    10. Edgars Elberts - Marija Ance Reča Rihtera Ds 740
    11. Artjoms Pahomovs - Aleksandra Markova Elfs 720 220
    12. Marks Cimermanis - Evelīna Zeiča Zīle 710
    13. Dins Mironovs - Veronika Siņicina Rēzekne 630
    14. Harijs Lambergs - Elizabete Tauriņa Dūšas DS 610
    15. Gints Helmuts Gredzens - Betija Kaire Lesto 595
    16. Lauris Limbergs - Una Laura Siliņa Rihtera Ds 510
    17. Marks Žigis - Katrīna Anete Jefimova Rīgas SP 450
    18. Ēriks Timpers - Darja Dmitrijeva Boginiča Ds 390
    19. Oskars Vainovskis - Līva Dārzniece Dzintars 370
    20. Rihards Eniņš - Marija Ance Reča Rihtera Ds 310
    21. Daniils Buinickis - Daniela Ivenkova 305
    22. Adis Orda - Anastasija Bengarde Daces DS 300
    23. Kristiāns Cers - Anna Marija Civako Škutāna DS 275
    24. Nikolajs Vetčinņikovs - Jekaterina Daņiļeviča Aurum 200
    25. Miks Eduards Valters - Amanda Loginova Rīgas SP 160
    26. Klimentijs Koņevs - Evelīna Inne Dancers 150
    27. Ņikita Čerepanovs - Diāna Suharenko Dancers 140


    Juniori II LA
    2016. gada reitinga rezultāti
    Pēc 4 sacensībām
    Čempionāts; 27.02.2016; piedalās 20 pāri.
    Viva; 03.04.2016; piedalās 19 pāri.
    Rīgas SP kauss; 24.09.2016; piedalās 14 pāri.
    Baltijas zvaigznītes; 12.11.2016; piedalās 15 pāri.
    Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
    1. Ņikita Toms - Laura Stūraine Aurum 1125 340
    2. Artjoms Spradziņš - Karīna Kārkliņa Škutāna DS 1055 290
    3. Harijs Vīksna - Laura Mežsarga Daugava 1025
    4. Krišjānis Eduards Eriksons - Alise Borisoviča Dzintars 1010 270
    5. Andrejs Griņevičs - Ksenija Razina Vecrīga 990 295
    6. Sevastjans Sergejevs - Evierita Kļsviņa Daugava 905
    7. Marks Cimermanis - Evelīna Zeiča Zīle 850 245
    8. Ņikita Mjakšins - Luīze Kaščejeva Dancers 780
    9. Mareks Ozols - Oļesja Bobrova Vecrīga 755
    10. Ēriks Petruņa - Alise Horste Dancers 730
    11. Jānis Ozols - Linda Āboltiņa Mirada 715
    12. Renāts Ločmelis - Kerija Keita Ziemele Škutāna DS 705
    13. Daniils Buinickis - Daniela Ivenkova Viva 640
    14. Dins Mironovs - Veronika Siņicina Rēzekne 620
    15. Kristiāns Cers - Anna Marija Civako Škutāna DS 550
    15. Armands Ezergailis - Jekaterina Daņiļeviča Dzintafs 550
    17. Lauris Limbergs - Una Laura Siliņa Rihtera Ds 510
    18. Edgars Elberts - Marija Ance Reča Rihtera Ds 495
    19. Gints Helmuts Gredzens - Betija Kaire Lesto 485
    20. Klimentijs Koņevs - Evelīna Inne Dancers 475
    21. Rodions Čertovs - Jeļizaveta Ļicova Dzintars 430
    22. Artjoms Pahomovs - Aleksandra Markova Elfs 390
    23. Daniil Simakov - Rebeka Čerepanova DS 7 385
    24. Roens Rande - Alise Plīkša Golda 305
    25. Harijs Lambergs - Elizabete Tauriņa Dūšas DS 245
    26. Nikolajs Isajevs - Emma Sitkova Sikspārnis 220
    27. Rihards Eniņš - Marija Ance Reča Rihtera Ds 190
    28. Marks Žigis - Karīna Anete Jefimova Rīgas SP 180
    28. Ēriks Timpers - Darja Dmitrijeva Boginiča DS 180



    Juniori II 10 dejas
    2016. gada reitinga rezultāti
    Pēc 3 sacensībām
    Čempionāts; 12.03.2016; piedalās 14 pāri.
    Rīgas Pavasaris; 09.04.2016; piedalās 9 pāri.
    Draugu dejas; 10.12.2016; piedalās 8 pāri.
    Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
    1. Harijs Vīksna - Laura Mežsarga Daugava 780 380
    2. Andrejs Griņevičs - Ksenija Razina Vecrīga 735 365
    2. Ņikita Toms - Laura Stūraine Aurum 735
    4. Krišjānis Eduards Eriksons - Alise Borisoviča Dzintars 690 305
    4. Sevastjans Sergejevs - Evierita Kļsviņa Daugava 690
    6. Jānis Ozols - Linda Āboltiņa Mirada 645 290
    7. Harijs Lambergs - Elizabete Tauriņa Dūšas DS 620
    8. Kristiāns Cers - Anna Marija Civako Škutāna DS 605
    9. Marks Cimermanis - Evelīna Zeiča Zīle 570
    10. Rihards Eniņš - Marija Ance Reča Rihtera DS 550
    11. Edgars Elberts - Marija Ance Reča Rihtera DS 305
    12. Nikolajs Isajevs - Emma Sitkova Sikspārnis 290
    13. Lauris Limbergs - Una Laura Siliņa Rihtera DS 280
    13. Artemijs Kuzņecovs - Veronika Masjuka Sikspārnis 280
    15. Reinis Kristers Dimants - Alise Plīkša Škutāna DS 270
    16. Mareks Ozols - Oļesja Bobrova Vecrīga 260
    17. Artjoms Pahomovs - Aleksandra Markova Elfs 240



    Juniori I ST
    2016. gada reitinga rezultāti
    Pēc 4 sacensībām
    Čempionāts; 30.01.2016; piedalās 15 pāri.
    Jaunmārupe; 21.05.2016; piedalās 13 pāri.
    Rudens; 09.10.2016; piedalās 14 pāri.
    Latvia Open; 06.11.2016; piedalās 14 pāri.
    Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
    1. Jāns Jānis Krēmers - Luīze Viškinte Vecrīga 1160 365
    2. Arsenijs Vorona - Katerina Žegalina Rihtera DS 1115 365
    3. Gustavs Bergmanis - Helma Vīksna Daugava 1070 335
    4. Aleksejs Gutenko - Marta Aleksandra Palmbaha Mirada 1040 335
    5. Arsenijs Pāls - Alīna Gorjunova Mirada 925 280
    6. Aleksandrs Hajenko - Aleksandra Vakajeva Elfs 905 250
    7. Roberts Šamanovs - Poļina Peļņika Mirada 897,5
    8. Kristers Edgars Rauska - Amanda Miltiņa Zīle 895 270
    9. Roberts Punka - Milana Knirko Škutāna DS 852,5
    10. Kirils Carevs - Alise Egija Bezručko Aurum 830
    11. Ivans Aleksejevs - Polina Bičihina Klasika 710 220
    12. Arturs Biele - Marija Elizabete Kravčuka Piruete 560
    13. Deniss Maslobojevs - Daniela Ščurovska Daces DS 520
    14. Roberts Urtāns - Anete Medniece Vērdiņš 500
    15. Edvards Eglītis - Džiliāna Heinrihsone Dzintars 490
    16. Ivans Minajevs - Veronika Gžibovska Elfs 480
    17. Artemijs Plakitins - Anastasija Ļečebrina Klasika 320
    18. Ardis Pujats - Valerija Lagajeva Viva 260
    18. Rūdolfs Kārlis Knauts - Milena Matuka Lesto 260
    20. Maksims Šerins - Oļesja Slastjone Vecrīga 230
    20. Dmitrijs Šatibelko - Alisa Meļņikova Sikspārnis 230



    Juniori I LA
    2016. gada reitinga rezultāti
    Pēc 4 sacensībām
    Čempionāts; 27.02.2016; piedalās 17 pāri.
    Viva; 03.04.2016; piedalās 13 pāri.
    Rīgas SP kauss; 24.09.2016; piedalās 16 pāri.
    Baltijas zvaigznītes; 12.11.2016; piedalās 14 pāri.
    Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
    1. Kirils Bogačovs-Kudrevatihs - Serafima Čistjuļina Škutāna DS 1130 335
    2. Jāns Jānis Krēmers - Luīze Viškinte Vecrīga 1085 350
    3. Arsenijs Vorona - Katerina Žegalina Rihtera DS 1025 335
    4. Roberts Punka - Milana Knirko Škutāna DS 980
    5. Aleksejs Gutenko - Marta Aleksandra Palmbaha Mirada 935 270
    6. Kristers Edgars Rauska - Amanda Miltiņa Zīle 860 280
    7. Deniss Maslobojevs - Daniela Ščurovska Daces DS 840 250
    8. Arsenijs Pāls - Alīna Gorjunova Mirada 795 240
    9. Roberts Šamanovs - Poļina Peļņika Mirada 745
    9. Aleksis Visockis - Kerija Keita Ziemele Škutāna DS 745
    11. Roberts Urtāns - Anete Medniece Vērdiņš 700
    12. Ivans Aleksejevs - Polina Bičihina Klasika 660
    13. Artūrs Kotovs - Ērika Elizabete Latņikova DS 7 645
    14. Edvards Eglītis - Džiliāna Heinrihsone Dzintars 555
    15. Kirils Carevs - Alise Egija Bezručko Aurum 500
    16. Daņila Malinovskis - Daniela Dembovska Rēzekne 480
    17. Aleksandrs Hajenko - Aleksandra Vakajeva Elfs 410
    18. Artemijs Plakitins - Anastasija Ļečebrina Klasika 290
    19. Gustavs Bergmanis - Helma Vīksna Daugava 280
    20. Artūrs Biele - Marija Elizabete Kravčuka Piruete 265
    21. Rūdolfs Kārlis Knauts - Milēna Matuka Lesto 245
    22. Edmunds Vasiļevskis - Agata Pavlova Sikspārnis 220
    23. Miks Kristiāns Latišs - Kristiāna Freivalde Rīgas SP 210
    24. Timurs Suroveškins - Darja Petruņa Daces DS 195
    24. Ivans Minajevs - Veronika Gžibovska Elfs 195



    Juniori I 8 dejas
    2016. gada reitinga rezultāti
    Pēc 3 sacensībām
    Čempionāts; 12.03.2016; piedalās 21 pāri.
    Pavasara ritmos; 14.05.2016; piedalās 16 pāri.
    Draugu dejas; 10.12.2016; piedalās 10 pāri.
    Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
    1. Jāns Jānis Krēmers - Luīze Viškinte Vecrīga 780 365
    2. Arsenijs Vorona - Katerina Žegalina Rihtera DS 765 365
    3. Artemijs Plakitins - Anastasija Ļečebrina Klasika 720
    4. Gustavs Bergmanis - Helma Vīksna Daugava 675 335
    4. Aleksejs Gutenko - Marta Aleksandra Palmbaha Mirada 675 320
    6. Kristers Edgars Rauska - Amanda Miltiņa Zīle 630 305
    7. Roberts Šamanovs - Poļina Peļņika Mirada 605 250
    8. Aleksandrs Hajenko - Aleksandra Vakajeva Elfs 565 270
    8. Arsenijs Pāls - Alīna Gorjunova Mirada 565
    10. Kirils Carevs - Alise Egija Bezručko Aurum 530
    11. Deniss Maslobojevs - Daniela Ščurovska Daces DS 520
    12. Ivans Aleksejevs - Polina Bičihina Klasika 480
    13. Ivans Minajevs - Veronika Gžibovska Elfs 430
    14. Artjoms Jasinovičs - Darja Kļimova Boginiča DS 385
    15. Rinalds Lazdiņš - Kristiāna Kirilova Magic DS 375
    16. Roberts Punka - Milana Knirko Škutāna DS 355
    17. Daņila Malinovskis - Daniela Dembovska Rēzekne 280
    18. Edmunds Vasiļevskis - Agata Pavlova Sikspārnis 270
    19. Roberts Urtāns - Anete Medniece Vērdiņš 260
    19. Rūdolfs Kārlis Knauts - Milēna Matuka Lesto 260
    19. Dmitrijs Šatibeiko - Alisa Me'jņikova Sikspārnis 260
    22. Paulis Ratnieks - Marija Beate Nonberga Lielupe 225
    22. Dāvids Dumbrovskis - Marta Kristiāna Savicka Alaudo 225
    24. Maksims Šerins - Oļesja Slastjone Vecrīga 200
    25. Markuss Būmanis - Zane Zaksa Lielupe 190



    Bērni ST
    2016. gada reitinga rezultāti
    Pēc 4 sacensībām
    Čempionāts; 30.01.2016; piedalās 18 pāri.
    Jaunmārupe; 21.05.2016; piedalās 12 pāri.
    Rudens; 09.10.2016; piedalās 18 pāri.
    Latvia Open 2016; 05.11.2016; piedalās 13 pāri.
    Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
    1. Elans Kristers Vilimanis - Alita Zinovatna Estētika 1145 365
    2. Ernests Aksels Dimants - Marija Paščenko Daces DS 1125 355
    3. Ričards Krīviņš - Eva Grāvere Daces DS 1055 320
    3. Oļegs Bērziņš - Anna Bērziņa Dūšas DS 1055 320
    5. Alans Orda - Arina Mohova Daces DS 1040
    6. Mihails Jakovenko - Viktorija Būmane Dūšas DS 930 265
    7. Valters Ragovskis - Emīlija Tālberga DS 7 850 250
    8. Reinis Līdaka - Estere Ķuze Škutāna DS 845
    9. Sergejs Andžāns - Anna Krista Kipļuka Mirada 615
    10. Kristers Straume - Eva Samanta Trapāne Škutāna DS 560
    11. Roberts Jelnieks - Patrīcija Keita Dižkalpa Mario 555
    12. Daniils Jukšs - Poļina Karimova Estētika 540
    13. Aleksejs Tretjaks - Megija Kūkoja Viva 535
    14. Aristarhs Putevics - Nikola Pankova Mirada 505
    15. Klāvs Reimers Silarājs - Elīna Celmiņa RV Studio 470
    16. Roberts Kaļķis - Amanda Aksenoka Magic DS 460
    17. Aleksis Buliņš - Vera Šavlovska Estētika 450
    18. Dmitrijs Morozovs - Margarita Bardova Olaine 430
    19. Oļegs Koniščuks - Arina Koņiščuka Boginiča DS 285
    20. Roberts Ceimers - Juliana Horta Estētika 280
    21. Reinis Šiļausks - Megija Jaunsleine Škutāna DS 265
    21. Armands Goldbergs - Elza Liepiņa Daces DS 265
    23. Rihards Pauls Avotiņš - Katrīna Ezera Golda 230
    24. Roberts Ļaudanskis - Anete Vule Golda 210
    24. Kristers Čunka - Sindija Granta Saldus 210
    24. Toms Špilbergs - Annija Rudmieze Škutāna DS 210
    27. Emīls Lielpinks - Dita Ozola Rihtera DS 190
    27. Ņikita Haruns - Polina Ņevedomska Sikspārnis 190
    29. Aleksandrs Gleba - Līna Mazaļevska Boginiča DS 180



    Bērni LA
    2016. gada reitinga rezultāti
    Pēc 4 sacensībām
    Čempionāts; 27.02.2016; piedalās 23 pāri.
    Viva; 03.04.2016; piedalās 18 pāri.
    Rīgas SP Kauss; 24.09.2016; piedalās 16 pāri.
    Baltijas zvaigznītes; 12.11.2016; piedalās 15 pāri.
    Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
    1. Alans Orda - Arina Mohova Daces DS 1145 365
    1. Ernests Aksels Dimants - Marija Paščenko Daces DS 1145 365
    3. Elans Kristers Vilimanis - Alita Zinovatna Estētika 1055
    4. Ričards Krīviņš - Eva Grāvere Daces DS 1040 335
    5. Daniils Jukšs - Poļina Karimova Estētika 950 290
    6. Adrians Koreckis - Ksenija Lohnina Škutāna DS 935 255
    7. Valters Ragovskis - Emīlija Tālberga DS 7 880 270
    7. Reinis Līdaka - Estere Ķuze Škutāna DS 880 270
    9. Kristers Straume - Eva Samanta Trapāne Škutāna DS 790
    10. Sandujs Kasparsons - Jekaterina Ivanova DS 7 695
    11. Oļegs Koniščuks - Arina Koņiščuka Boginiča DS 675
    12. Roberts Ceimers - Juliana Horta Estētika 560
    13. Ņikita Bogdanovs - Rianda Razumovska Viva 550
    14. Sergejs Andžāns - Anna Krista Kipļuka Mirada 515
    15. Toms Špilbergs - Annija Rudmieze Škutāna DS 480
    16. Aleksejs Tretjaks - Megija Kūkoja Viva 470
    17. Eduards Mikučs - Mila Pavkšto Viva 440
    17. Arsenijs Žogins - Nikolija Ņikitina Škutāna DS 440
    19. Klāvs Reimers Silarājs - Elīna Celmiņa RV Studio 430
    20. Roberts Kaļķis - Amanda Aksenoka Magic Dance 260
    20. Armands Goldbergs - Elza Liepiņa Daces DS 260
    22. Oļegs Bērziņš - Anna Bērziņa Dūšas DS 250
    22. Aleksandrs Samardžijevs - Debora Čerepanova DS 7 250
    24. Mihails jakovenko - Viktorija Būmane Dūšas DS 230
    25. Einhards Aleksandrs Čačka - Elizabete Vorobjova Viva 220
    25. Anrijs Apsītis - Patrīcija Ļeonova Zīle 220
    27. Artūrs Hugo Strokšs - Elizabete Pēkšena Sara 215
    28. Alens Vindačs - Sanita Misiņa Viva 210
    29. Rainers Pocjus - Anna Pumpura Saldus 200
    29. Reinis Šiļausks - Liepa Samauskaite Škutāna DS 200
    31. Kristers Čunka - Sindija Granta Saldus 190
    32. Kristers Jerofejevs - Raimonda Ance Dobiline Lielupe 180
    32. Jānis Krainis - Olesja Ščetiļnikova Rēzekne 180
    34. Aristarhs Putevics - Nikola Pankova Mirada 170
    35. Aleksis Buliņš - Vera Šavlovska Estētika 160
    36. Māris Krasevskis - Sofija Koļesņikova Edelveiss 150



    Bērni 6 dejas
    2016. gada reitinga rezultāti
    Pēc 3 sacensībām
    Čempionāts; 12.03.2016; piedalās 28 pāri.
    Rīgas Pavasara; 09.04.2016; piedalās 23 pāri.
    Draugu dejas; 10.12.2016; piedalās 19 pāri.
    Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
    1. Alans Orda - Arina Mahova Daces DS 765 365
    2. Ernests Aksels Dimants - Marija Paščenko Daces DS 760 370
    3. Ričards Krīviņš - Eva Grāvere Daces DS 735 350
    4. Oļegs Bērziņš - Anna Bērziņa Dūšas Ds 690 320
    5. Sergejs Andžāns - Anna Krista Kipļuka Mirada 675
    6. Reinis Līdaka - Estere Ķuze Škutāna DS 610 280
    6. Oļegs Konoiščuks - Arina Koniščuka Boginiča DS 610
    8. Valters Ragovskis - Emīlija Tālberga DS 7 570
    9. Roberts Ceimers - Juliāna Horta Estētika 560
    10. Martins Kristofers Krasovskis - Beāte Bērzupe Dancers 540
    11. Klāvs Kokins - Patrīcija Kate Krastiņa Škutāna DS 535 230
    11. Mihails Jakovenko - Viktorija Būmane Dūšas Ds 535
    13. Daniils Jukšs - Poļina Karimova Estētika 530
    14. Aleksejs Tretjaks - Megija Kūkoja Viva 475
    15. Renārs Laganovskis - Viktorija Radionova Aurum 370
    16. Sandijs Kasparsons - Jekaterina Ivanova DS 7 365
    17. Toms Ozoliņš - Dārta Garā Balvu SS 360
    18. Kristers Elans Vilimanis - Alita Zinovatna Estētika 325
    19. Aleksandrs Gleba - Līna Mazaļevska Boginiča DS 300
    20. Aleksandrs Aleksis Tuņķelis - Elīza Tīna Veisenkopfa Saltāre 280
    21. Toms Špilbergs - Annija Rudmieze Mario 275
    22. Aleksandrs Samardžijevs - Debora Čerepanova DS 7 265
    23. Reinis Šiļausks - Megija Jaunsleine Škutāna DS 260
    24. Roberts Kaļķis - Amanda Aksenoka Magic DS 250
    25. Artūrs Hugo Strokšs - Elizabete Pēkšena Sara 245
    26. Kristers Straume - Eva Samanta Trapāne Škutāna DS 240
    27. Sandis Krivišs - Denija Sirmā Balvu SS 230
    28. Artjoms Filons - Dana Ļebedeva Olaine 220
    29. Roberts Jelnieks - Patrīcija Keita Dižkalpa Mario 210
    29. Ņikita Haruns - Polina Ņevedomska Sikspārnis 210
    31. Kristers Čunka - Sindija Granta Saldus 200
    32. Armands Goldbergs - Keita Milberga Daces DS 190
    33. Martins Markovičs - Diana Karpova Sikspārnis 185
    33. Renāts Jermaļonoks - Maira Karolina Plociņa Sikspārnis 185
    35. Alekss Dombrovskis - Ksenija Popko Dūšas Ds 180
    36. Dominiks Dravnieks - Tīna Valerte Dūšas Ds 170
    37. Aleksis Buliņš - Vera Šavlovska Estētika 165
    38. Anrijs Apsītis - Patrīcija Ļeonova Zīle 155
    38. Kristers Jerofejevs - Raimonda Ance Doboline Lielupe 155
    40. Dmitrijs Morozovs - Margarita Bardova Olaine 135
    41. Klāvs Riemers Silarājs - Elīna Celmiņa RV Studio 130
    41. Edvards Markovs - Tifānija Priede Zīle 130
    41. Māris Krasevskis - Sofija Koļesņikova Edelveiss 130
    44. Rainers Pocjus - Anna Pumpura Saldus 120



    Seniori ST
    2016. gada reitinga rezultāti
    Pēc 4 sacensībām
    Čempionāts; 30.01.2016; piedalās 6 pāri.
    Jaunmārupe; 21.05.2016; piedalās 3 pāri.
    Baltic GP; 18.12.2016; piedalās 3 pāri.
    Rudens; 09.10.2016; piedalās 3 pāri.
    Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
    1. Gatis Simsons - Jūlija Simsone Dancers 1160 380
    2. Uldis Tomas Šimens - Una Klapkalne Škutāna DS 1130 365
    3. Sergejs Latņikovs - Kristīne Latņikova DS 7 1085
    4. Mārtiņš Etkins - Zane Zīlniece DS 7 705
    5. Jurijs Nadiradze - Linda Lāriņa Nadiradze Dzintars 340
    6. Maksims Vorona - Jeļena Vorona Elfs 325
    Seniori II ST
    2016. gada reitinga rezultāti
    Pēc 4 sacensībām
    Čempionāts; 30.01.2016; piedalās 8 pāri.
    Jaunmārupe; 21.05.2016; piedalās 4 pāri.
    Rudens; 09.10.2016; piedalās 5 pāri.
    Baltic GP; 18.12.2016; piedalās 6 pāri.
    Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
    1. Indulis Martinsons - Baiba Martinsone Rīgas SP 1160
    2. Romualdas Jokšas - Ilona Jokša Timšāna DS 1115 350
    3. Valdis Reiters - Kristīne Vanaga DS 7 1040
    4. Aleksandrs Ļebedevs - Natālija Bačurina Elfs 1025 305
    5. Jānis Lazdāns - Sarma Novicāne Lazdāne Mario 980
    6. Jānis Liepiņš - Gundega Liepiņa Dzintars 750
    7. Guntars Mazkalns - Agita Bernarde Andra DS 635
    8. Māris Vidauskis - Aira Vidauska Rihtera Ds 350
    9. Didzis Ērglis - Jeļena Doņina Rihtera Ds 310
    Seniori III/IV ST
    2016. gada reitinga rezultāti
    Pēc 4 sacensībām
    Čempionāts; 21.03.2015; piedalās 5 pāri.
    Jaunmārupe; 21.05.2016; piedalās 3 pāri.
    Rudens; 09.10.2016; piedalās 4 pāri.
    Baltic GP; 16.12.2016; piedalās 3 pāri.
    Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
    1. Harijs Zablockis - Nalda Zablocka Viktorija 1160 365
    2. Juris Strazdiņš - Ināra Strazdiņa Daces DS 1100 350
    3. Ivars Ošenieks - Inese Žubecka Rīgas SP 1095
    4. Māris Vidauskis - Aira Vidauska Rihtera DS 370
    5. Aleksandrs Ozerkins - Irina Ozerkina Viktorija 355
    6. Voldemārs Jānis Vaivods - Tatjana Šarova Elfs 340
    7. Mārtiņš Paukšēns - Sarmīte Berga Forte 335



    Seniori LA
    2016. gada reitinga rezultāti
    Pēc 4 sacensībām
    Čempionāts; 27.02.2016; piedalās 4 pāri.
    Skolēnu pils kauss; 24.09.2016; piedalās 4 pāri.
    Baltijas zvaigznītes; 12.11.2016; piedalās 3 pāri.
    Viva; 03.04.2016; piedalās 4 pāri.
    Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
    1. Viktors Kisils - Svetlana Kisile Daugavpils 1160 380
    2. Juris Maskalāns - Agnese Maskalāne DS 7 1115
    3. Sergejs Latņikovs - Kristīne Latņikova DS 7 1070 335
    3. Kalvis Deaks - Dina Deaka Oro 1070 335
    Seniori II LA
    2016. gada reitinga rezultāti
    Pēc 4 sacensībām
    Čempionāts; 27.02.2016; piedalās 6 pāri.
    Viva; 03.04.2016; piedalās 4 pāri.
    Skolēnu pils kauss; 24.09.2016; piedalās 5 pāri.
    Baltijas zvaigznītes; 12.11.2016; piedalās 5 pāri.
    Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
    1. Romualdas Jokšas - Ilona Jokša Timšāna S 1160 380
    2. Valdis Reiters - Kristīne Vanaga DS 7 1100
    3. Juris Strazdiņš - Ināra Strazdiņa Daces DS 1025 320
    3. Māris Vidauskis - Aira Vidauska Rihtera DS 1025 320
    5. Aleksanadrs Ozerskis - Irina Ozerska Viktorija 685
    6. Jānis Liepiņš - Gundega Liepiņa Dzintars 385
    7. Didzis Ērglis - Jeļena Doņina Rihtera DS 355
    8. Guntars Mazkalans - Agita Bernarde Andra DS 350






      Tagad ir Piektdiena Aprīlis 10, 2020 1:39 am