Pieaugušie ST
2016. gada reitinga rezultāti
Pēc 5 sacensībām
Čempionāts; 30.01.2016; piedalās 13 pāri.
Rudens; 09.10.2016; piedalās 2 pāri.
Jaunmārupe; 21.05.2016; piedalās 5 pāri.
Latvia Open; 2016.gada 05.novembris; piedalās 11 pāri.
Baltic GP; 17.12.2016; piedalās 7 pāri.
Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
1. Edgars Līnis - Eliza Ancāne Dzintars 1570
2. Vadims Kuzņecovs - Santa Šauere Dzintars 1450
3. Ruslans Tufetulovs - Roksolana Soha Polārzvaigzne 1250
4. Marts Puniņš - Dana Jākobsone Dūšas DS 1115
5. Vladislavs Pečeņs - Aliaksandra Bahushevich Dūšas DS 715
5. Ričards Šteinfelds - Atile Zukaite Dzintars 715
7. Kristiāns Mārtiņš Kurzemnieks - Dina Budkeviča Daugava 670
8. Andris Antuzēvičs - Ilze Jankovska DS 7 655
9. Haralds Lūkins - Jeļizaveta Šļenska Stars 602,5
10. Jānis Strēlnieks - Elīza Grīnvalde DS 7 570
11. Kārlis Treijs - Anastasija Krivosheeva Mario 385
12. Nicolas Billester - Anna Andreičuka Dzintars 355
13. Artūrs Leškovskis - Darja Snurnicina Rihtera DS 335
14. Dominikas Granskas - Jeļizaveta Jermilova Dzintars 325
15. Bogdans Tihoņenko - Alisa Aņisimova Daugava 320
16. Kirils Bondarenko - Leonora Fiļa Elfs 312,5
17. Kirils Rasimjonoks - Varvara Zhigulskaya Mario 310
18. Daniels Belugins - Ilona Haidukevich Magic Dance 300
19. Andris Klievēns - Anna Priediņa Dzintars 290
20. Ēriks Belihs - Laila Šlesere Dzintars 270
21. Edgars Seļezņevs - Olga Gubkina Polārzvaigzne 250
Pieaugušie LA
2016. gada reitinga rezultāti
Pēc 4 sacensībām
Čempionāts; 27.02.2016; piedalās 15 pāri.
Mārtiņrožu laiks; 01.10.2016; piedalās 6 pāri.
Rēzeknes pavasaris; 03.04.2016; piedalās 8 pāri.
Baltijas zvaigznītes; 12.11.2016; piedalās 4 pāri.
Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
1. Kristaps Kalva - Ludivine Brangbour Vecrīga 1160
2. Marts Puniņš - Dana Jākobsone Dūšas DS 1115 350
3. Maksym Kravchenko - Stefanija Danija Zimmeka Dancers 1040
4. Deniss Savčenko - Anastasija Škļarova Elfs 975 250
5. Kārlis Treijs - Anastasija Krivosheeva Mario 765
6. Raimonds Andersons - Olena Abolonina Aurum 690
7. Artūrs Freimanis - Žaklīna Sola Škutāna DS 660
8. Andris Antuzevičs - Ilze Jankovska DS 7 640
9. Igors Ustinovs - Marija Butorova Elfs 535
10. Vladimirs Voložaņinovs - Paula Kukute Vecrīga 340
11. Aleksandrs Koļcovs - Vanda Gibovska Dance Art 335
12. Sergejs Latņikovs - Kristīne Latņikova DS 7 305
13. Andris Pirogs - Anna Kurlova RV Studio 300
14. Edgars Seļeznevs - Olga Gubkina Polārzvaigzne 275
14. Artūrs Leškovskis - Darja Snurnicina Rihtera DS 275
14. Oļegs Oļinskis - Katrīne Neimane Aura 275
17. Ruslans Tufetulovs - Roksolana Soha Polārzvaigzne 240
Pieaugušie 10 dejas
2016. gada reitinga rezultāti
Pēc 2 sacensībām
Čempionāts; 12.03.2016; piedalās 6 pāri.
Rīgas pavasaris; 09.04.2016; piedalās 6 pāri.
Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
1. Kārlis Treijs - Anastasija Krivosheeva Mario 780
2. Marts Puniņš - Dana Jākobsone Dūšas DS 750
3. Maksym Kravchenko - Stefanija Danija Zimmeka Dancers 720
4. Artūrs Leškovskis - Darja Snurnicina Rihtera DS 690
5. Edgars Seļezņevs - Olga Gubkina Polārzvaigzne 660
6. Ruslans Tufetulovs - Roksolana Soha Polārzvaigzne 630
Jaunieši ST
2016. gada reitinga rezultāti
Pēc 5 sacensībām
Čempionāts; 30.01.2016; piedalās 20 pāri.
Jaunmārupe; 21.05.2016; piedalās 10 pāri.
Rudens; 09.10.2016; piedalās 6 pāri.
Latvia Open 2016; 05.11.2016; piedalās 10 pāri.
Baltic GP; 17.12.2016; piedalās 6 pāri.
Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
1. Vladislavs Pečeņs - Aliaksandra Bahushevich Dūšas DS 1525
2. Kristiāns Mārtiņš Kurzemnieks - Dina Budkeviča Daugava 1400
3. Kirils Bondarenko - Leonora Fiļa Elfs 1220 170
4. Haralds Lūkins - Jeļizaveta Šļenska Stars 1200 190
5. Denis Gudovskiy - Megija Dana Morīte Dūšas DS 1175
6. Vladimirs Ozerkins - Veronika Kreslova Dzintars 1055
7. Bogdans Tihoņenko - Alisa Aņisimova Daugava 870
8. Matīss Auzāns - Ilva Vāvere Alianse 840
9. Ričards Šteinfelds - Atile Zukaite Dzintars 760
10. Daniels Simsons - Katrīna Stražinska Dancers 655
11. Agnis Freimanis - Elīza Stražinska Dancers 595
12. Gatis Gorodničijs - Marija Bartašēviča Viva 490
13. Gints Bērziņš - Melisa Bessonova Klasika 355
14. Dins Pujats - Katrīna Ēgle Viva 335
14. Roberts Andersons - Jekaterina Rasimjonoka Dzintars 335
16. Patriks Simsons - Anastasija Arfanova Dancers 305
16. Aleksandrs Šamanovs - Alise Ļebedeva Elfs 305
18. Ņikita Tarasenko - Keita Straume Mirada 285
19. Artūrs Rudzītis - Estere Stirāne Mario 275
19. Pēteris Škavronskis - Valērija Mišela Petruņa Dancers 275
21. Leonards Petkevičs - Polina Cepilova Dzintars 250
22. Ermīns Līpenītis - Annija Krasovska Dzintars 230
23. Maksims Gorelovs - Poļina Ivaņonoka Mirada 200
24. Ralfs Belohvoščiks - Elizabete Rimševiča Rīgas SP 180
25. Elvis Krūmiņš Landenbergs - Loreta Jonkus Aura 160
26. Klāvs Kristaps Šķila - Madara Štrausa Aura 150
Jaunieši LA
2016. gada reitinga rezultāti
Pēc 4 sacensībām
Čempionāts; 27.02.2016; piedalās 25 pāri.
Viva; 03.04.2016; piedalās 18 pāri.
Rīgas SP kauss; 24.09.2016; piedalās 11 pāri.
Baltijas zvaigznītes; 12.11.2016; piedalās 9 pāri.
Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
1. Denis Gudovskiy - Megija Dana Morīte Dūšas DS 1160
2. Leonards Petkevičs - Polina Cepilova Dzintars 1130
3. Emirs Ali Salmanovs - Rūta Punka Škutāna DS 1085
4. Deniss Ivačenkovs - Adriana Ratniece DS 7 990 270
5. Ralfs Pļasunovs - Elizabete Anna Niedre Saltāre 965 230
6. Yegor Saut - Patrīcija Lielnora Vecrīga 900 240
7. Bogdans Tihoņenko - Alisa Aņisimova Daugava 870
8. Haralds Lūkins - Jeļizaveta Šļenska Stars 825 220
9. Vladislavs Pečens - Aleksandra Bahushevich Dūšas DS 660
10. Matīss Auzāns - Ilva Vāvere Alianse 650
11. Romans Dobrecovs - Viviana Belousova Viva 635
12. Dāvis Rauza - Viktorija Ivanova Škutāna DS 615
13. Kirils Bondarenko - Leonora Fiļa Elfs 610
14. Ņikita Tarasenko - Keita Straume Mirada 555
15. Vladimirs Ozerkins - Veronika Kreslova Dzintars 540
16. Gatis Gorodničijs - Marija Bartaševiča Viva 395
16. Jānis Cīrulis - Everita Lempa Viva 395
18. Gints Roberts Bērziņš - Viktorija Ivanova Škutāna DS 380
19. Ermīns Līpenītis - Annija Krasovska Dzintars 375
20. Jānis Upītis - Anete Kristīne Raubiška Viva 370
21. Jānis Reinis Beikmanis - Annija Daniela Pivina Mario 325
22. Agnis Freimanis - Ksenija Fiļinceva Dancers 320
22. Deivids Siliņš - Elizabete Ābele Lielupe 320
24. Aleksandrs Černovs - Elizabete Ābele Aurum 280
25. Mareks Rastopčins - Viktorija Liepiņa Viva 210
26. Elvis Krūmiņš Landenbergs - Loreta Jonkus Aura 145
27. Maksims Gorelovs - Poļina Ivaņonoka Mirada 130
27. Klāvs Kristaps Šķila - Madara Štrausa Aura 130
27. Ņikita Drjagalovs - Elīna Paka Rūce Klasika 130
Jaunieši 10 dejas
2016. gada reitinga rezultāti
Pēc 3 sacensībām
Čempionāts; 24.01.2015; piedalās 12 pāri.
Pavasara ritmos; 14.05.2016; piedalās 1 pāri.
Draugu dejas; 10.12.2016; piedalās 3 pāri.
Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
1. Denis Gudovskiy - Megija Dana Morīte Dūšas DS 780
2. Bogdans Tihoņenko - Alisa Aņisimova Daugava 690
3. Haralds Lūkins - Jeļizaveta Šlenska Stars 635
4. Vladislavs Pečens - Aliaksandra Bahushevich Dūšas DS 385
5. Gints Bērziņš - Melisa Bessonova Klasika 370
6. Leonards Petkevičs - Polina Cepilova Dzintars 355
7. Andris Kursišs - Božēna Bikauniece Vita 350
8. Vladimirs Ozerkins - Veronika Kreslova Dzintars 340
9. Agnis Freimanis - Elīza Stražinska Dancers 325
10. Ņikita Tarasenko - Viktorija Ozola Mirada 300
11. Ermīns Līpenītis - Annija Krasovska Dzintars 290
12. Maksims Gorelovs - Poļina Ivaņonoka Mirada 280
13. Jānis Cīrulis - Everita Lempa Viva 260
Juniori II ST
2016. gada reitinga rezultāti
Pēc 4 sacensībām
Čempionāts; 30.01.2016; piedalās 23 pāri.
Jaunmārupe; 21.05.2016; piedalās 16 pāri.
Rudens; 09.10.2016; piedalās 14 pāri.
Baltic GP; 17.12.2016; piedalās 13 pāri.
Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
1. Harijs Vīksna - Laura Mežsarga Daugava 1160 380
2. Roberts Andersons - Jekaterina Rasimjonoka Dzintars 1115 365
3. Andrejs Griņevičs - Ksenija Razina Vecrīga 1050 340
4. Sevastjans Sergejevs - Everita Kļaviņa Daugava 1025
5. Ņikita Toms - Laura Stūraine Aurum 910 275
5. Jānis Ozols - Linda Āboltiņa Mirada 910
7. Krišjānis Eduards Eriksons - Alise Borisoviča Dzintars 865 260
8. Mareks Ozols - Oļesja Bobrova Vecrīga 850 220
9. Ņikita Brikuns - Elizabete Brikune Dzintars 770 240
10. Edgars Elberts - Marija Ance Reča Rihtera Ds 740
11. Artjoms Pahomovs - Aleksandra Markova Elfs 720 220
12. Marks Cimermanis - Evelīna Zeiča Zīle 710
13. Dins Mironovs - Veronika Siņicina Rēzekne 630
14. Harijs Lambergs - Elizabete Tauriņa Dūšas DS 610
15. Gints Helmuts Gredzens - Betija Kaire Lesto 595
16. Lauris Limbergs - Una Laura Siliņa Rihtera Ds 510
17. Marks Žigis - Katrīna Anete Jefimova Rīgas SP 450
18. Ēriks Timpers - Darja Dmitrijeva Boginiča Ds 390
19. Oskars Vainovskis - Līva Dārzniece Dzintars 370
20. Rihards Eniņš - Marija Ance Reča Rihtera Ds 310
21. Daniils Buinickis - Daniela Ivenkova 305
22. Adis Orda - Anastasija Bengarde Daces DS 300
23. Kristiāns Cers - Anna Marija Civako Škutāna DS 275
24. Nikolajs Vetčinņikovs - Jekaterina Daņiļeviča Aurum 200
25. Miks Eduards Valters - Amanda Loginova Rīgas SP 160
26. Klimentijs Koņevs - Evelīna Inne Dancers 150
27. Ņikita Čerepanovs - Diāna Suharenko Dancers 140
Juniori II LA
2016. gada reitinga rezultāti
Pēc 4 sacensībām
Čempionāts; 27.02.2016; piedalās 20 pāri.
Viva; 03.04.2016; piedalās 19 pāri.
Rīgas SP kauss; 24.09.2016; piedalās 14 pāri.
Baltijas zvaigznītes; 12.11.2016; piedalās 15 pāri.
Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
1. Ņikita Toms - Laura Stūraine Aurum 1125 340
2. Artjoms Spradziņš - Karīna Kārkliņa Škutāna DS 1055 290
3. Harijs Vīksna - Laura Mežsarga Daugava 1025
4. Krišjānis Eduards Eriksons - Alise Borisoviča Dzintars 1010 270
5. Andrejs Griņevičs - Ksenija Razina Vecrīga 990 295
6. Sevastjans Sergejevs - Evierita Kļsviņa Daugava 905
7. Marks Cimermanis - Evelīna Zeiča Zīle 850 245
8. Ņikita Mjakšins - Luīze Kaščejeva Dancers 780
9. Mareks Ozols - Oļesja Bobrova Vecrīga 755
10. Ēriks Petruņa - Alise Horste Dancers 730
11. Jānis Ozols - Linda Āboltiņa Mirada 715
12. Renāts Ločmelis - Kerija Keita Ziemele Škutāna DS 705
13. Daniils Buinickis - Daniela Ivenkova Viva 640
14. Dins Mironovs - Veronika Siņicina Rēzekne 620
15. Kristiāns Cers - Anna Marija Civako Škutāna DS 550
15. Armands Ezergailis - Jekaterina Daņiļeviča Dzintafs 550
17. Lauris Limbergs - Una Laura Siliņa Rihtera Ds 510
18. Edgars Elberts - Marija Ance Reča Rihtera Ds 495
19. Gints Helmuts Gredzens - Betija Kaire Lesto 485
20. Klimentijs Koņevs - Evelīna Inne Dancers 475
21. Rodions Čertovs - Jeļizaveta Ļicova Dzintars 430
22. Artjoms Pahomovs - Aleksandra Markova Elfs 390
23. Daniil Simakov - Rebeka Čerepanova DS 7 385
24. Roens Rande - Alise Plīkša Golda 305
25. Harijs Lambergs - Elizabete Tauriņa Dūšas DS 245
26. Nikolajs Isajevs - Emma Sitkova Sikspārnis 220
27. Rihards Eniņš - Marija Ance Reča Rihtera Ds 190
28. Marks Žigis - Karīna Anete Jefimova Rīgas SP 180
28. Ēriks Timpers - Darja Dmitrijeva Boginiča DS 180
Juniori II 10 dejas
2016. gada reitinga rezultāti
Pēc 3 sacensībām
Čempionāts; 12.03.2016; piedalās 14 pāri.
Rīgas Pavasaris; 09.04.2016; piedalās 9 pāri.
Draugu dejas; 10.12.2016; piedalās 8 pāri.
Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
1. Harijs Vīksna - Laura Mežsarga Daugava 780 380
2. Andrejs Griņevičs - Ksenija Razina Vecrīga 735 365
2. Ņikita Toms - Laura Stūraine Aurum 735
4. Krišjānis Eduards Eriksons - Alise Borisoviča Dzintars 690 305
4. Sevastjans Sergejevs - Evierita Kļsviņa Daugava 690
6. Jānis Ozols - Linda Āboltiņa Mirada 645 290
7. Harijs Lambergs - Elizabete Tauriņa Dūšas DS 620
8. Kristiāns Cers - Anna Marija Civako Škutāna DS 605
9. Marks Cimermanis - Evelīna Zeiča Zīle 570
10. Rihards Eniņš - Marija Ance Reča Rihtera DS 550
11. Edgars Elberts - Marija Ance Reča Rihtera DS 305
12. Nikolajs Isajevs - Emma Sitkova Sikspārnis 290
13. Lauris Limbergs - Una Laura Siliņa Rihtera DS 280
13. Artemijs Kuzņecovs - Veronika Masjuka Sikspārnis 280
15. Reinis Kristers Dimants - Alise Plīkša Škutāna DS 270
16. Mareks Ozols - Oļesja Bobrova Vecrīga 260
17. Artjoms Pahomovs - Aleksandra Markova Elfs 240
Juniori I ST
2016. gada reitinga rezultāti
Pēc 4 sacensībām
Čempionāts; 30.01.2016; piedalās 15 pāri.
Jaunmārupe; 21.05.2016; piedalās 13 pāri.
Rudens; 09.10.2016; piedalās 14 pāri.
Latvia Open; 06.11.2016; piedalās 14 pāri.
Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
1. Jāns Jānis Krēmers - Luīze Viškinte Vecrīga 1160 365
2. Arsenijs Vorona - Katerina Žegalina Rihtera DS 1115 365
3. Gustavs Bergmanis - Helma Vīksna Daugava 1070 335
4. Aleksejs Gutenko - Marta Aleksandra Palmbaha Mirada 1040 335
5. Arsenijs Pāls - Alīna Gorjunova Mirada 925 280
6. Aleksandrs Hajenko - Aleksandra Vakajeva Elfs 905 250
7. Roberts Šamanovs - Poļina Peļņika Mirada 897,5
8. Kristers Edgars Rauska - Amanda Miltiņa Zīle 895 270
9. Roberts Punka - Milana Knirko Škutāna DS 852,5
10. Kirils Carevs - Alise Egija Bezručko Aurum 830
11. Ivans Aleksejevs - Polina Bičihina Klasika 710 220
12. Arturs Biele - Marija Elizabete Kravčuka Piruete 560
13. Deniss Maslobojevs - Daniela Ščurovska Daces DS 520
14. Roberts Urtāns - Anete Medniece Vērdiņš 500
15. Edvards Eglītis - Džiliāna Heinrihsone Dzintars 490
16. Ivans Minajevs - Veronika Gžibovska Elfs 480
17. Artemijs Plakitins - Anastasija Ļečebrina Klasika 320
18. Ardis Pujats - Valerija Lagajeva Viva 260
18. Rūdolfs Kārlis Knauts - Milena Matuka Lesto 260
20. Maksims Šerins - Oļesja Slastjone Vecrīga 230
20. Dmitrijs Šatibelko - Alisa Meļņikova Sikspārnis 230
Juniori I LA
2016. gada reitinga rezultāti
Pēc 4 sacensībām
Čempionāts; 27.02.2016; piedalās 17 pāri.
Viva; 03.04.2016; piedalās 13 pāri.
Rīgas SP kauss; 24.09.2016; piedalās 16 pāri.
Baltijas zvaigznītes; 12.11.2016; piedalās 14 pāri.
Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
1. Kirils Bogačovs-Kudrevatihs - Serafima Čistjuļina Škutāna DS 1130 335
2. Jāns Jānis Krēmers - Luīze Viškinte Vecrīga 1085 350
3. Arsenijs Vorona - Katerina Žegalina Rihtera DS 1025 335
4. Roberts Punka - Milana Knirko Škutāna DS 980
5. Aleksejs Gutenko - Marta Aleksandra Palmbaha Mirada 935 270
6. Kristers Edgars Rauska - Amanda Miltiņa Zīle 860 280
7. Deniss Maslobojevs - Daniela Ščurovska Daces DS 840 250
8. Arsenijs Pāls - Alīna Gorjunova Mirada 795 240
9. Roberts Šamanovs - Poļina Peļņika Mirada 745
9. Aleksis Visockis - Kerija Keita Ziemele Škutāna DS 745
11. Roberts Urtāns - Anete Medniece Vērdiņš 700
12. Ivans Aleksejevs - Polina Bičihina Klasika 660
13. Artūrs Kotovs - Ērika Elizabete Latņikova DS 7 645
14. Edvards Eglītis - Džiliāna Heinrihsone Dzintars 555
15. Kirils Carevs - Alise Egija Bezručko Aurum 500
16. Daņila Malinovskis - Daniela Dembovska Rēzekne 480
17. Aleksandrs Hajenko - Aleksandra Vakajeva Elfs 410
18. Artemijs Plakitins - Anastasija Ļečebrina Klasika 290
19. Gustavs Bergmanis - Helma Vīksna Daugava 280
20. Artūrs Biele - Marija Elizabete Kravčuka Piruete 265
21. Rūdolfs Kārlis Knauts - Milēna Matuka Lesto 245
22. Edmunds Vasiļevskis - Agata Pavlova Sikspārnis 220
23. Miks Kristiāns Latišs - Kristiāna Freivalde Rīgas SP 210
24. Timurs Suroveškins - Darja Petruņa Daces DS 195
24. Ivans Minajevs - Veronika Gžibovska Elfs 195
Juniori I 8 dejas
2016. gada reitinga rezultāti
Pēc 3 sacensībām
Čempionāts; 12.03.2016; piedalās 21 pāri.
Pavasara ritmos; 14.05.2016; piedalās 16 pāri.
Draugu dejas; 10.12.2016; piedalās 10 pāri.
Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
1. Jāns Jānis Krēmers - Luīze Viškinte Vecrīga 780 365
2. Arsenijs Vorona - Katerina Žegalina Rihtera DS 765 365
3. Artemijs Plakitins - Anastasija Ļečebrina Klasika 720
4. Gustavs Bergmanis - Helma Vīksna Daugava 675 335
4. Aleksejs Gutenko - Marta Aleksandra Palmbaha Mirada 675 320
6. Kristers Edgars Rauska - Amanda Miltiņa Zīle 630 305
7. Roberts Šamanovs - Poļina Peļņika Mirada 605 250
8. Aleksandrs Hajenko - Aleksandra Vakajeva Elfs 565 270
8. Arsenijs Pāls - Alīna Gorjunova Mirada 565
10. Kirils Carevs - Alise Egija Bezručko Aurum 530
11. Deniss Maslobojevs - Daniela Ščurovska Daces DS 520
12. Ivans Aleksejevs - Polina Bičihina Klasika 480
13. Ivans Minajevs - Veronika Gžibovska Elfs 430
14. Artjoms Jasinovičs - Darja Kļimova Boginiča DS 385
15. Rinalds Lazdiņš - Kristiāna Kirilova Magic DS 375
16. Roberts Punka - Milana Knirko Škutāna DS 355
17. Daņila Malinovskis - Daniela Dembovska Rēzekne 280
18. Edmunds Vasiļevskis - Agata Pavlova Sikspārnis 270
19. Roberts Urtāns - Anete Medniece Vērdiņš 260
19. Rūdolfs Kārlis Knauts - Milēna Matuka Lesto 260
19. Dmitrijs Šatibeiko - Alisa Me'jņikova Sikspārnis 260
22. Paulis Ratnieks - Marija Beate Nonberga Lielupe 225
22. Dāvids Dumbrovskis - Marta Kristiāna Savicka Alaudo 225
24. Maksims Šerins - Oļesja Slastjone Vecrīga 200
25. Markuss Būmanis - Zane Zaksa Lielupe 190
Bērni ST
2016. gada reitinga rezultāti
Pēc 4 sacensībām
Čempionāts; 30.01.2016; piedalās 18 pāri.
Jaunmārupe; 21.05.2016; piedalās 12 pāri.
Rudens; 09.10.2016; piedalās 18 pāri.
Latvia Open 2016; 05.11.2016; piedalās 13 pāri.
Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
1. Elans Kristers Vilimanis - Alita Zinovatna Estētika 1145 365
2. Ernests Aksels Dimants - Marija Paščenko Daces DS 1125 355
3. Ričards Krīviņš - Eva Grāvere Daces DS 1055 320
3. Oļegs Bērziņš - Anna Bērziņa Dūšas DS 1055 320
5. Alans Orda - Arina Mohova Daces DS 1040
6. Mihails Jakovenko - Viktorija Būmane Dūšas DS 930 265
7. Valters Ragovskis - Emīlija Tālberga DS 7 850 250
8. Reinis Līdaka - Estere Ķuze Škutāna DS 845
9. Sergejs Andžāns - Anna Krista Kipļuka Mirada 615
10. Kristers Straume - Eva Samanta Trapāne Škutāna DS 560
11. Roberts Jelnieks - Patrīcija Keita Dižkalpa Mario 555
12. Daniils Jukšs - Poļina Karimova Estētika 540
13. Aleksejs Tretjaks - Megija Kūkoja Viva 535
14. Aristarhs Putevics - Nikola Pankova Mirada 505
15. Klāvs Reimers Silarājs - Elīna Celmiņa RV Studio 470
16. Roberts Kaļķis - Amanda Aksenoka Magic DS 460
17. Aleksis Buliņš - Vera Šavlovska Estētika 450
18. Dmitrijs Morozovs - Margarita Bardova Olaine 430
19. Oļegs Koniščuks - Arina Koņiščuka Boginiča DS 285
20. Roberts Ceimers - Juliana Horta Estētika 280
21. Reinis Šiļausks - Megija Jaunsleine Škutāna DS 265
21. Armands Goldbergs - Elza Liepiņa Daces DS 265
23. Rihards Pauls Avotiņš - Katrīna Ezera Golda 230
24. Roberts Ļaudanskis - Anete Vule Golda 210
24. Kristers Čunka - Sindija Granta Saldus 210
24. Toms Špilbergs - Annija Rudmieze Škutāna DS 210
27. Emīls Lielpinks - Dita Ozola Rihtera DS 190
27. Ņikita Haruns - Polina Ņevedomska Sikspārnis 190
29. Aleksandrs Gleba - Līna Mazaļevska Boginiča DS 180
Bērni LA
2016. gada reitinga rezultāti
Pēc 4 sacensībām
Čempionāts; 27.02.2016; piedalās 23 pāri.
Viva; 03.04.2016; piedalās 18 pāri.
Rīgas SP Kauss; 24.09.2016; piedalās 16 pāri.
Baltijas zvaigznītes; 12.11.2016; piedalās 15 pāri.
Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
1. Alans Orda - Arina Mohova Daces DS 1145 365
1. Ernests Aksels Dimants - Marija Paščenko Daces DS 1145 365
3. Elans Kristers Vilimanis - Alita Zinovatna Estētika 1055
4. Ričards Krīviņš - Eva Grāvere Daces DS 1040 335
5. Daniils Jukšs - Poļina Karimova Estētika 950 290
6. Adrians Koreckis - Ksenija Lohnina Škutāna DS 935 255
7. Valters Ragovskis - Emīlija Tālberga DS 7 880 270
7. Reinis Līdaka - Estere Ķuze Škutāna DS 880 270
9. Kristers Straume - Eva Samanta Trapāne Škutāna DS 790
10. Sandujs Kasparsons - Jekaterina Ivanova DS 7 695
11. Oļegs Koniščuks - Arina Koņiščuka Boginiča DS 675
12. Roberts Ceimers - Juliana Horta Estētika 560
13. Ņikita Bogdanovs - Rianda Razumovska Viva 550
14. Sergejs Andžāns - Anna Krista Kipļuka Mirada 515
15. Toms Špilbergs - Annija Rudmieze Škutāna DS 480
16. Aleksejs Tretjaks - Megija Kūkoja Viva 470
17. Eduards Mikučs - Mila Pavkšto Viva 440
17. Arsenijs Žogins - Nikolija Ņikitina Škutāna DS 440
19. Klāvs Reimers Silarājs - Elīna Celmiņa RV Studio 430
20. Roberts Kaļķis - Amanda Aksenoka Magic Dance 260
20. Armands Goldbergs - Elza Liepiņa Daces DS 260
22. Oļegs Bērziņš - Anna Bērziņa Dūšas DS 250
22. Aleksandrs Samardžijevs - Debora Čerepanova DS 7 250
24. Mihails jakovenko - Viktorija Būmane Dūšas DS 230
25. Einhards Aleksandrs Čačka - Elizabete Vorobjova Viva 220
25. Anrijs Apsītis - Patrīcija Ļeonova Zīle 220
27. Artūrs Hugo Strokšs - Elizabete Pēkšena Sara 215
28. Alens Vindačs - Sanita Misiņa Viva 210
29. Rainers Pocjus - Anna Pumpura Saldus 200
29. Reinis Šiļausks - Liepa Samauskaite Škutāna DS 200
31. Kristers Čunka - Sindija Granta Saldus 190
32. Kristers Jerofejevs - Raimonda Ance Dobiline Lielupe 180
32. Jānis Krainis - Olesja Ščetiļnikova Rēzekne 180
34. Aristarhs Putevics - Nikola Pankova Mirada 170
35. Aleksis Buliņš - Vera Šavlovska Estētika 160
36. Māris Krasevskis - Sofija Koļesņikova Edelveiss 150
Bērni 6 dejas
2016. gada reitinga rezultāti
Pēc 3 sacensībām
Čempionāts; 12.03.2016; piedalās 28 pāri.
Rīgas Pavasara; 09.04.2016; piedalās 23 pāri.
Draugu dejas; 10.12.2016; piedalās 19 pāri.
Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
1. Alans Orda - Arina Mahova Daces DS 765 365
2. Ernests Aksels Dimants - Marija Paščenko Daces DS 760 370
3. Ričards Krīviņš - Eva Grāvere Daces DS 735 350
4. Oļegs Bērziņš - Anna Bērziņa Dūšas Ds 690 320
5. Sergejs Andžāns - Anna Krista Kipļuka Mirada 675
6. Reinis Līdaka - Estere Ķuze Škutāna DS 610 280
6. Oļegs Konoiščuks - Arina Koniščuka Boginiča DS 610
8. Valters Ragovskis - Emīlija Tālberga DS 7 570
9. Roberts Ceimers - Juliāna Horta Estētika 560
10. Martins Kristofers Krasovskis - Beāte Bērzupe Dancers 540
11. Klāvs Kokins - Patrīcija Kate Krastiņa Škutāna DS 535 230
11. Mihails Jakovenko - Viktorija Būmane Dūšas Ds 535
13. Daniils Jukšs - Poļina Karimova Estētika 530
14. Aleksejs Tretjaks - Megija Kūkoja Viva 475
15. Renārs Laganovskis - Viktorija Radionova Aurum 370
16. Sandijs Kasparsons - Jekaterina Ivanova DS 7 365
17. Toms Ozoliņš - Dārta Garā Balvu SS 360
18. Kristers Elans Vilimanis - Alita Zinovatna Estētika 325
19. Aleksandrs Gleba - Līna Mazaļevska Boginiča DS 300
20. Aleksandrs Aleksis Tuņķelis - Elīza Tīna Veisenkopfa Saltāre 280
21. Toms Špilbergs - Annija Rudmieze Mario 275
22. Aleksandrs Samardžijevs - Debora Čerepanova DS 7 265
23. Reinis Šiļausks - Megija Jaunsleine Škutāna DS 260
24. Roberts Kaļķis - Amanda Aksenoka Magic DS 250
25. Artūrs Hugo Strokšs - Elizabete Pēkšena Sara 245
26. Kristers Straume - Eva Samanta Trapāne Škutāna DS 240
27. Sandis Krivišs - Denija Sirmā Balvu SS 230
28. Artjoms Filons - Dana Ļebedeva Olaine 220
29. Roberts Jelnieks - Patrīcija Keita Dižkalpa Mario 210
29. Ņikita Haruns - Polina Ņevedomska Sikspārnis 210
31. Kristers Čunka - Sindija Granta Saldus 200
32. Armands Goldbergs - Keita Milberga Daces DS 190
33. Martins Markovičs - Diana Karpova Sikspārnis 185
33. Renāts Jermaļonoks - Maira Karolina Plociņa Sikspārnis 185
35. Alekss Dombrovskis - Ksenija Popko Dūšas Ds 180
36. Dominiks Dravnieks - Tīna Valerte Dūšas Ds 170
37. Aleksis Buliņš - Vera Šavlovska Estētika 165
38. Anrijs Apsītis - Patrīcija Ļeonova Zīle 155
38. Kristers Jerofejevs - Raimonda Ance Doboline Lielupe 155
40. Dmitrijs Morozovs - Margarita Bardova Olaine 135
41. Klāvs Riemers Silarājs - Elīna Celmiņa RV Studio 130
41. Edvards Markovs - Tifānija Priede Zīle 130
41. Māris Krasevskis - Sofija Koļesņikova Edelveiss 130
44. Rainers Pocjus - Anna Pumpura Saldus 120
Seniori ST
2016. gada reitinga rezultāti
Pēc 4 sacensībām
Čempionāts; 30.01.2016; piedalās 6 pāri.
Jaunmārupe; 21.05.2016; piedalās 3 pāri.
Baltic GP; 18.12.2016; piedalās 3 pāri.
Rudens; 09.10.2016; piedalās 3 pāri.
Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
1. Gatis Simsons - Jūlija Simsone Dancers 1160 380
2. Uldis Tomas Šimens - Una Klapkalne Škutāna DS 1130 365
3. Sergejs Latņikovs - Kristīne Latņikova DS 7 1085
4. Mārtiņš Etkins - Zane Zīlniece DS 7 705
5. Jurijs Nadiradze - Linda Lāriņa Nadiradze Dzintars 340
6. Maksims Vorona - Jeļena Vorona Elfs 325
Seniori II ST
2016. gada reitinga rezultāti
Pēc 4 sacensībām
Čempionāts; 30.01.2016; piedalās 8 pāri.
Jaunmārupe; 21.05.2016; piedalās 4 pāri.
Rudens; 09.10.2016; piedalās 5 pāri.
Baltic GP; 18.12.2016; piedalās 6 pāri.
Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
1. Indulis Martinsons - Baiba Martinsone Rīgas SP 1160
2. Romualdas Jokšas - Ilona Jokša Timšāna DS 1115 350
3. Valdis Reiters - Kristīne Vanaga DS 7 1040
4. Aleksandrs Ļebedevs - Natālija Bačurina Elfs 1025 305
5. Jānis Lazdāns - Sarma Novicāne Lazdāne Mario 980
6. Jānis Liepiņš - Gundega Liepiņa Dzintars 750
7. Guntars Mazkalns - Agita Bernarde Andra DS 635
8. Māris Vidauskis - Aira Vidauska Rihtera Ds 350
9. Didzis Ērglis - Jeļena Doņina Rihtera Ds 310
Seniori III/IV ST
2016. gada reitinga rezultāti
Pēc 4 sacensībām
Čempionāts; 21.03.2015; piedalās 5 pāri.
Jaunmārupe; 21.05.2016; piedalās 3 pāri.
Rudens; 09.10.2016; piedalās 4 pāri.
Baltic GP; 16.12.2016; piedalās 3 pāri.
Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
1. Harijs Zablockis - Nalda Zablocka Viktorija 1160 365
2. Juris Strazdiņš - Ināra Strazdiņa Daces DS 1100 350
3. Ivars Ošenieks - Inese Žubecka Rīgas SP 1095
4. Māris Vidauskis - Aira Vidauska Rihtera DS 370
5. Aleksandrs Ozerkins - Irina Ozerkina Viktorija 355
6. Voldemārs Jānis Vaivods - Tatjana Šarova Elfs 340
7. Mārtiņš Paukšēns - Sarmīte Berga Forte 335
Seniori LA
2016. gada reitinga rezultāti
Pēc 4 sacensībām
Čempionāts; 27.02.2016; piedalās 4 pāri.
Skolēnu pils kauss; 24.09.2016; piedalās 4 pāri.
Baltijas zvaigznītes; 12.11.2016; piedalās 3 pāri.
Viva; 03.04.2016; piedalās 4 pāri.
Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
1. Viktors Kisils - Svetlana Kisile Daugavpils 1160 380
2. Juris Maskalāns - Agnese Maskalāne DS 7 1115
3. Sergejs Latņikovs - Kristīne Latņikova DS 7 1070 335
3. Kalvis Deaks - Dina Deaka Oro 1070 335
Seniori II LA
2016. gada reitinga rezultāti
Pēc 4 sacensībām
Čempionāts; 27.02.2016; piedalās 6 pāri.
Viva; 03.04.2016; piedalās 4 pāri.
Skolēnu pils kauss; 24.09.2016; piedalās 5 pāri.
Baltijas zvaigznītes; 12.11.2016; piedalās 5 pāri.
Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
1. Romualdas Jokšas - Ilona Jokša Timšāna S 1160 380
2. Valdis Reiters - Kristīne Vanaga DS 7 1100
3. Juris Strazdiņš - Ināra Strazdiņa Daces DS 1025 320
3. Māris Vidauskis - Aira Vidauska Rihtera DS 1025 320
5. Aleksanadrs Ozerskis - Irina Ozerska Viktorija 685
6. Jānis Liepiņš - Gundega Liepiņa Dzintars 385
7. Didzis Ērglis - Jeļena Doņina Rihtera DS 355
8. Guntars Mazkalans - Agita Bernarde Andra DS 350
2016. gada reitinga rezultāti
Pēc 5 sacensībām
Čempionāts; 30.01.2016; piedalās 13 pāri.
Rudens; 09.10.2016; piedalās 2 pāri.
Jaunmārupe; 21.05.2016; piedalās 5 pāri.
Latvia Open; 2016.gada 05.novembris; piedalās 11 pāri.
Baltic GP; 17.12.2016; piedalās 7 pāri.
Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
1. Edgars Līnis - Eliza Ancāne Dzintars 1570
2. Vadims Kuzņecovs - Santa Šauere Dzintars 1450
3. Ruslans Tufetulovs - Roksolana Soha Polārzvaigzne 1250
4. Marts Puniņš - Dana Jākobsone Dūšas DS 1115
5. Vladislavs Pečeņs - Aliaksandra Bahushevich Dūšas DS 715
5. Ričards Šteinfelds - Atile Zukaite Dzintars 715
7. Kristiāns Mārtiņš Kurzemnieks - Dina Budkeviča Daugava 670
8. Andris Antuzēvičs - Ilze Jankovska DS 7 655
9. Haralds Lūkins - Jeļizaveta Šļenska Stars 602,5
10. Jānis Strēlnieks - Elīza Grīnvalde DS 7 570
11. Kārlis Treijs - Anastasija Krivosheeva Mario 385
12. Nicolas Billester - Anna Andreičuka Dzintars 355
13. Artūrs Leškovskis - Darja Snurnicina Rihtera DS 335
14. Dominikas Granskas - Jeļizaveta Jermilova Dzintars 325
15. Bogdans Tihoņenko - Alisa Aņisimova Daugava 320
16. Kirils Bondarenko - Leonora Fiļa Elfs 312,5
17. Kirils Rasimjonoks - Varvara Zhigulskaya Mario 310
18. Daniels Belugins - Ilona Haidukevich Magic Dance 300
19. Andris Klievēns - Anna Priediņa Dzintars 290
20. Ēriks Belihs - Laila Šlesere Dzintars 270
21. Edgars Seļezņevs - Olga Gubkina Polārzvaigzne 250
Pieaugušie LA
2016. gada reitinga rezultāti
Pēc 4 sacensībām
Čempionāts; 27.02.2016; piedalās 15 pāri.
Mārtiņrožu laiks; 01.10.2016; piedalās 6 pāri.
Rēzeknes pavasaris; 03.04.2016; piedalās 8 pāri.
Baltijas zvaigznītes; 12.11.2016; piedalās 4 pāri.
Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
1. Kristaps Kalva - Ludivine Brangbour Vecrīga 1160
2. Marts Puniņš - Dana Jākobsone Dūšas DS 1115 350
3. Maksym Kravchenko - Stefanija Danija Zimmeka Dancers 1040
4. Deniss Savčenko - Anastasija Škļarova Elfs 975 250
5. Kārlis Treijs - Anastasija Krivosheeva Mario 765
6. Raimonds Andersons - Olena Abolonina Aurum 690
7. Artūrs Freimanis - Žaklīna Sola Škutāna DS 660
8. Andris Antuzevičs - Ilze Jankovska DS 7 640
9. Igors Ustinovs - Marija Butorova Elfs 535
10. Vladimirs Voložaņinovs - Paula Kukute Vecrīga 340
11. Aleksandrs Koļcovs - Vanda Gibovska Dance Art 335
12. Sergejs Latņikovs - Kristīne Latņikova DS 7 305
13. Andris Pirogs - Anna Kurlova RV Studio 300
14. Edgars Seļeznevs - Olga Gubkina Polārzvaigzne 275
14. Artūrs Leškovskis - Darja Snurnicina Rihtera DS 275
14. Oļegs Oļinskis - Katrīne Neimane Aura 275
17. Ruslans Tufetulovs - Roksolana Soha Polārzvaigzne 240
Pieaugušie 10 dejas
2016. gada reitinga rezultāti
Pēc 2 sacensībām
Čempionāts; 12.03.2016; piedalās 6 pāri.
Rīgas pavasaris; 09.04.2016; piedalās 6 pāri.
Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
1. Kārlis Treijs - Anastasija Krivosheeva Mario 780
2. Marts Puniņš - Dana Jākobsone Dūšas DS 750
3. Maksym Kravchenko - Stefanija Danija Zimmeka Dancers 720
4. Artūrs Leškovskis - Darja Snurnicina Rihtera DS 690
5. Edgars Seļezņevs - Olga Gubkina Polārzvaigzne 660
6. Ruslans Tufetulovs - Roksolana Soha Polārzvaigzne 630
Jaunieši ST
2016. gada reitinga rezultāti
Pēc 5 sacensībām
Čempionāts; 30.01.2016; piedalās 20 pāri.
Jaunmārupe; 21.05.2016; piedalās 10 pāri.
Rudens; 09.10.2016; piedalās 6 pāri.
Latvia Open 2016; 05.11.2016; piedalās 10 pāri.
Baltic GP; 17.12.2016; piedalās 6 pāri.
Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
1. Vladislavs Pečeņs - Aliaksandra Bahushevich Dūšas DS 1525
2. Kristiāns Mārtiņš Kurzemnieks - Dina Budkeviča Daugava 1400
3. Kirils Bondarenko - Leonora Fiļa Elfs 1220 170
4. Haralds Lūkins - Jeļizaveta Šļenska Stars 1200 190
5. Denis Gudovskiy - Megija Dana Morīte Dūšas DS 1175
6. Vladimirs Ozerkins - Veronika Kreslova Dzintars 1055
7. Bogdans Tihoņenko - Alisa Aņisimova Daugava 870
8. Matīss Auzāns - Ilva Vāvere Alianse 840
9. Ričards Šteinfelds - Atile Zukaite Dzintars 760
10. Daniels Simsons - Katrīna Stražinska Dancers 655
11. Agnis Freimanis - Elīza Stražinska Dancers 595
12. Gatis Gorodničijs - Marija Bartašēviča Viva 490
13. Gints Bērziņš - Melisa Bessonova Klasika 355
14. Dins Pujats - Katrīna Ēgle Viva 335
14. Roberts Andersons - Jekaterina Rasimjonoka Dzintars 335
16. Patriks Simsons - Anastasija Arfanova Dancers 305
16. Aleksandrs Šamanovs - Alise Ļebedeva Elfs 305
18. Ņikita Tarasenko - Keita Straume Mirada 285
19. Artūrs Rudzītis - Estere Stirāne Mario 275
19. Pēteris Škavronskis - Valērija Mišela Petruņa Dancers 275
21. Leonards Petkevičs - Polina Cepilova Dzintars 250
22. Ermīns Līpenītis - Annija Krasovska Dzintars 230
23. Maksims Gorelovs - Poļina Ivaņonoka Mirada 200
24. Ralfs Belohvoščiks - Elizabete Rimševiča Rīgas SP 180
25. Elvis Krūmiņš Landenbergs - Loreta Jonkus Aura 160
26. Klāvs Kristaps Šķila - Madara Štrausa Aura 150
Jaunieši LA
2016. gada reitinga rezultāti
Pēc 4 sacensībām
Čempionāts; 27.02.2016; piedalās 25 pāri.
Viva; 03.04.2016; piedalās 18 pāri.
Rīgas SP kauss; 24.09.2016; piedalās 11 pāri.
Baltijas zvaigznītes; 12.11.2016; piedalās 9 pāri.
Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
1. Denis Gudovskiy - Megija Dana Morīte Dūšas DS 1160
2. Leonards Petkevičs - Polina Cepilova Dzintars 1130
3. Emirs Ali Salmanovs - Rūta Punka Škutāna DS 1085
4. Deniss Ivačenkovs - Adriana Ratniece DS 7 990 270
5. Ralfs Pļasunovs - Elizabete Anna Niedre Saltāre 965 230
6. Yegor Saut - Patrīcija Lielnora Vecrīga 900 240
7. Bogdans Tihoņenko - Alisa Aņisimova Daugava 870
8. Haralds Lūkins - Jeļizaveta Šļenska Stars 825 220
9. Vladislavs Pečens - Aleksandra Bahushevich Dūšas DS 660
10. Matīss Auzāns - Ilva Vāvere Alianse 650
11. Romans Dobrecovs - Viviana Belousova Viva 635
12. Dāvis Rauza - Viktorija Ivanova Škutāna DS 615
13. Kirils Bondarenko - Leonora Fiļa Elfs 610
14. Ņikita Tarasenko - Keita Straume Mirada 555
15. Vladimirs Ozerkins - Veronika Kreslova Dzintars 540
16. Gatis Gorodničijs - Marija Bartaševiča Viva 395
16. Jānis Cīrulis - Everita Lempa Viva 395
18. Gints Roberts Bērziņš - Viktorija Ivanova Škutāna DS 380
19. Ermīns Līpenītis - Annija Krasovska Dzintars 375
20. Jānis Upītis - Anete Kristīne Raubiška Viva 370
21. Jānis Reinis Beikmanis - Annija Daniela Pivina Mario 325
22. Agnis Freimanis - Ksenija Fiļinceva Dancers 320
22. Deivids Siliņš - Elizabete Ābele Lielupe 320
24. Aleksandrs Černovs - Elizabete Ābele Aurum 280
25. Mareks Rastopčins - Viktorija Liepiņa Viva 210
26. Elvis Krūmiņš Landenbergs - Loreta Jonkus Aura 145
27. Maksims Gorelovs - Poļina Ivaņonoka Mirada 130
27. Klāvs Kristaps Šķila - Madara Štrausa Aura 130
27. Ņikita Drjagalovs - Elīna Paka Rūce Klasika 130
Jaunieši 10 dejas
2016. gada reitinga rezultāti
Pēc 3 sacensībām
Čempionāts; 24.01.2015; piedalās 12 pāri.
Pavasara ritmos; 14.05.2016; piedalās 1 pāri.
Draugu dejas; 10.12.2016; piedalās 3 pāri.
Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
1. Denis Gudovskiy - Megija Dana Morīte Dūšas DS 780
2. Bogdans Tihoņenko - Alisa Aņisimova Daugava 690
3. Haralds Lūkins - Jeļizaveta Šlenska Stars 635
4. Vladislavs Pečens - Aliaksandra Bahushevich Dūšas DS 385
5. Gints Bērziņš - Melisa Bessonova Klasika 370
6. Leonards Petkevičs - Polina Cepilova Dzintars 355
7. Andris Kursišs - Božēna Bikauniece Vita 350
8. Vladimirs Ozerkins - Veronika Kreslova Dzintars 340
9. Agnis Freimanis - Elīza Stražinska Dancers 325
10. Ņikita Tarasenko - Viktorija Ozola Mirada 300
11. Ermīns Līpenītis - Annija Krasovska Dzintars 290
12. Maksims Gorelovs - Poļina Ivaņonoka Mirada 280
13. Jānis Cīrulis - Everita Lempa Viva 260
Juniori II ST
2016. gada reitinga rezultāti
Pēc 4 sacensībām
Čempionāts; 30.01.2016; piedalās 23 pāri.
Jaunmārupe; 21.05.2016; piedalās 16 pāri.
Rudens; 09.10.2016; piedalās 14 pāri.
Baltic GP; 17.12.2016; piedalās 13 pāri.
Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
1. Harijs Vīksna - Laura Mežsarga Daugava 1160 380
2. Roberts Andersons - Jekaterina Rasimjonoka Dzintars 1115 365
3. Andrejs Griņevičs - Ksenija Razina Vecrīga 1050 340
4. Sevastjans Sergejevs - Everita Kļaviņa Daugava 1025
5. Ņikita Toms - Laura Stūraine Aurum 910 275
5. Jānis Ozols - Linda Āboltiņa Mirada 910
7. Krišjānis Eduards Eriksons - Alise Borisoviča Dzintars 865 260
8. Mareks Ozols - Oļesja Bobrova Vecrīga 850 220
9. Ņikita Brikuns - Elizabete Brikune Dzintars 770 240
10. Edgars Elberts - Marija Ance Reča Rihtera Ds 740
11. Artjoms Pahomovs - Aleksandra Markova Elfs 720 220
12. Marks Cimermanis - Evelīna Zeiča Zīle 710
13. Dins Mironovs - Veronika Siņicina Rēzekne 630
14. Harijs Lambergs - Elizabete Tauriņa Dūšas DS 610
15. Gints Helmuts Gredzens - Betija Kaire Lesto 595
16. Lauris Limbergs - Una Laura Siliņa Rihtera Ds 510
17. Marks Žigis - Katrīna Anete Jefimova Rīgas SP 450
18. Ēriks Timpers - Darja Dmitrijeva Boginiča Ds 390
19. Oskars Vainovskis - Līva Dārzniece Dzintars 370
20. Rihards Eniņš - Marija Ance Reča Rihtera Ds 310
21. Daniils Buinickis - Daniela Ivenkova 305
22. Adis Orda - Anastasija Bengarde Daces DS 300
23. Kristiāns Cers - Anna Marija Civako Škutāna DS 275
24. Nikolajs Vetčinņikovs - Jekaterina Daņiļeviča Aurum 200
25. Miks Eduards Valters - Amanda Loginova Rīgas SP 160
26. Klimentijs Koņevs - Evelīna Inne Dancers 150
27. Ņikita Čerepanovs - Diāna Suharenko Dancers 140
Juniori II LA
2016. gada reitinga rezultāti
Pēc 4 sacensībām
Čempionāts; 27.02.2016; piedalās 20 pāri.
Viva; 03.04.2016; piedalās 19 pāri.
Rīgas SP kauss; 24.09.2016; piedalās 14 pāri.
Baltijas zvaigznītes; 12.11.2016; piedalās 15 pāri.
Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
1. Ņikita Toms - Laura Stūraine Aurum 1125 340
2. Artjoms Spradziņš - Karīna Kārkliņa Škutāna DS 1055 290
3. Harijs Vīksna - Laura Mežsarga Daugava 1025
4. Krišjānis Eduards Eriksons - Alise Borisoviča Dzintars 1010 270
5. Andrejs Griņevičs - Ksenija Razina Vecrīga 990 295
6. Sevastjans Sergejevs - Evierita Kļsviņa Daugava 905
7. Marks Cimermanis - Evelīna Zeiča Zīle 850 245
8. Ņikita Mjakšins - Luīze Kaščejeva Dancers 780
9. Mareks Ozols - Oļesja Bobrova Vecrīga 755
10. Ēriks Petruņa - Alise Horste Dancers 730
11. Jānis Ozols - Linda Āboltiņa Mirada 715
12. Renāts Ločmelis - Kerija Keita Ziemele Škutāna DS 705
13. Daniils Buinickis - Daniela Ivenkova Viva 640
14. Dins Mironovs - Veronika Siņicina Rēzekne 620
15. Kristiāns Cers - Anna Marija Civako Škutāna DS 550
15. Armands Ezergailis - Jekaterina Daņiļeviča Dzintafs 550
17. Lauris Limbergs - Una Laura Siliņa Rihtera Ds 510
18. Edgars Elberts - Marija Ance Reča Rihtera Ds 495
19. Gints Helmuts Gredzens - Betija Kaire Lesto 485
20. Klimentijs Koņevs - Evelīna Inne Dancers 475
21. Rodions Čertovs - Jeļizaveta Ļicova Dzintars 430
22. Artjoms Pahomovs - Aleksandra Markova Elfs 390
23. Daniil Simakov - Rebeka Čerepanova DS 7 385
24. Roens Rande - Alise Plīkša Golda 305
25. Harijs Lambergs - Elizabete Tauriņa Dūšas DS 245
26. Nikolajs Isajevs - Emma Sitkova Sikspārnis 220
27. Rihards Eniņš - Marija Ance Reča Rihtera Ds 190
28. Marks Žigis - Karīna Anete Jefimova Rīgas SP 180
28. Ēriks Timpers - Darja Dmitrijeva Boginiča DS 180
Juniori II 10 dejas
2016. gada reitinga rezultāti
Pēc 3 sacensībām
Čempionāts; 12.03.2016; piedalās 14 pāri.
Rīgas Pavasaris; 09.04.2016; piedalās 9 pāri.
Draugu dejas; 10.12.2016; piedalās 8 pāri.
Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
1. Harijs Vīksna - Laura Mežsarga Daugava 780 380
2. Andrejs Griņevičs - Ksenija Razina Vecrīga 735 365
2. Ņikita Toms - Laura Stūraine Aurum 735
4. Krišjānis Eduards Eriksons - Alise Borisoviča Dzintars 690 305
4. Sevastjans Sergejevs - Evierita Kļsviņa Daugava 690
6. Jānis Ozols - Linda Āboltiņa Mirada 645 290
7. Harijs Lambergs - Elizabete Tauriņa Dūšas DS 620
8. Kristiāns Cers - Anna Marija Civako Škutāna DS 605
9. Marks Cimermanis - Evelīna Zeiča Zīle 570
10. Rihards Eniņš - Marija Ance Reča Rihtera DS 550
11. Edgars Elberts - Marija Ance Reča Rihtera DS 305
12. Nikolajs Isajevs - Emma Sitkova Sikspārnis 290
13. Lauris Limbergs - Una Laura Siliņa Rihtera DS 280
13. Artemijs Kuzņecovs - Veronika Masjuka Sikspārnis 280
15. Reinis Kristers Dimants - Alise Plīkša Škutāna DS 270
16. Mareks Ozols - Oļesja Bobrova Vecrīga 260
17. Artjoms Pahomovs - Aleksandra Markova Elfs 240
Juniori I ST
2016. gada reitinga rezultāti
Pēc 4 sacensībām
Čempionāts; 30.01.2016; piedalās 15 pāri.
Jaunmārupe; 21.05.2016; piedalās 13 pāri.
Rudens; 09.10.2016; piedalās 14 pāri.
Latvia Open; 06.11.2016; piedalās 14 pāri.
Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
1. Jāns Jānis Krēmers - Luīze Viškinte Vecrīga 1160 365
2. Arsenijs Vorona - Katerina Žegalina Rihtera DS 1115 365
3. Gustavs Bergmanis - Helma Vīksna Daugava 1070 335
4. Aleksejs Gutenko - Marta Aleksandra Palmbaha Mirada 1040 335
5. Arsenijs Pāls - Alīna Gorjunova Mirada 925 280
6. Aleksandrs Hajenko - Aleksandra Vakajeva Elfs 905 250
7. Roberts Šamanovs - Poļina Peļņika Mirada 897,5
8. Kristers Edgars Rauska - Amanda Miltiņa Zīle 895 270
9. Roberts Punka - Milana Knirko Škutāna DS 852,5
10. Kirils Carevs - Alise Egija Bezručko Aurum 830
11. Ivans Aleksejevs - Polina Bičihina Klasika 710 220
12. Arturs Biele - Marija Elizabete Kravčuka Piruete 560
13. Deniss Maslobojevs - Daniela Ščurovska Daces DS 520
14. Roberts Urtāns - Anete Medniece Vērdiņš 500
15. Edvards Eglītis - Džiliāna Heinrihsone Dzintars 490
16. Ivans Minajevs - Veronika Gžibovska Elfs 480
17. Artemijs Plakitins - Anastasija Ļečebrina Klasika 320
18. Ardis Pujats - Valerija Lagajeva Viva 260
18. Rūdolfs Kārlis Knauts - Milena Matuka Lesto 260
20. Maksims Šerins - Oļesja Slastjone Vecrīga 230
20. Dmitrijs Šatibelko - Alisa Meļņikova Sikspārnis 230
Juniori I LA
2016. gada reitinga rezultāti
Pēc 4 sacensībām
Čempionāts; 27.02.2016; piedalās 17 pāri.
Viva; 03.04.2016; piedalās 13 pāri.
Rīgas SP kauss; 24.09.2016; piedalās 16 pāri.
Baltijas zvaigznītes; 12.11.2016; piedalās 14 pāri.
Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
1. Kirils Bogačovs-Kudrevatihs - Serafima Čistjuļina Škutāna DS 1130 335
2. Jāns Jānis Krēmers - Luīze Viškinte Vecrīga 1085 350
3. Arsenijs Vorona - Katerina Žegalina Rihtera DS 1025 335
4. Roberts Punka - Milana Knirko Škutāna DS 980
5. Aleksejs Gutenko - Marta Aleksandra Palmbaha Mirada 935 270
6. Kristers Edgars Rauska - Amanda Miltiņa Zīle 860 280
7. Deniss Maslobojevs - Daniela Ščurovska Daces DS 840 250
8. Arsenijs Pāls - Alīna Gorjunova Mirada 795 240
9. Roberts Šamanovs - Poļina Peļņika Mirada 745
9. Aleksis Visockis - Kerija Keita Ziemele Škutāna DS 745
11. Roberts Urtāns - Anete Medniece Vērdiņš 700
12. Ivans Aleksejevs - Polina Bičihina Klasika 660
13. Artūrs Kotovs - Ērika Elizabete Latņikova DS 7 645
14. Edvards Eglītis - Džiliāna Heinrihsone Dzintars 555
15. Kirils Carevs - Alise Egija Bezručko Aurum 500
16. Daņila Malinovskis - Daniela Dembovska Rēzekne 480
17. Aleksandrs Hajenko - Aleksandra Vakajeva Elfs 410
18. Artemijs Plakitins - Anastasija Ļečebrina Klasika 290
19. Gustavs Bergmanis - Helma Vīksna Daugava 280
20. Artūrs Biele - Marija Elizabete Kravčuka Piruete 265
21. Rūdolfs Kārlis Knauts - Milēna Matuka Lesto 245
22. Edmunds Vasiļevskis - Agata Pavlova Sikspārnis 220
23. Miks Kristiāns Latišs - Kristiāna Freivalde Rīgas SP 210
24. Timurs Suroveškins - Darja Petruņa Daces DS 195
24. Ivans Minajevs - Veronika Gžibovska Elfs 195
Juniori I 8 dejas
2016. gada reitinga rezultāti
Pēc 3 sacensībām
Čempionāts; 12.03.2016; piedalās 21 pāri.
Pavasara ritmos; 14.05.2016; piedalās 16 pāri.
Draugu dejas; 10.12.2016; piedalās 10 pāri.
Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
1. Jāns Jānis Krēmers - Luīze Viškinte Vecrīga 780 365
2. Arsenijs Vorona - Katerina Žegalina Rihtera DS 765 365
3. Artemijs Plakitins - Anastasija Ļečebrina Klasika 720
4. Gustavs Bergmanis - Helma Vīksna Daugava 675 335
4. Aleksejs Gutenko - Marta Aleksandra Palmbaha Mirada 675 320
6. Kristers Edgars Rauska - Amanda Miltiņa Zīle 630 305
7. Roberts Šamanovs - Poļina Peļņika Mirada 605 250
8. Aleksandrs Hajenko - Aleksandra Vakajeva Elfs 565 270
8. Arsenijs Pāls - Alīna Gorjunova Mirada 565
10. Kirils Carevs - Alise Egija Bezručko Aurum 530
11. Deniss Maslobojevs - Daniela Ščurovska Daces DS 520
12. Ivans Aleksejevs - Polina Bičihina Klasika 480
13. Ivans Minajevs - Veronika Gžibovska Elfs 430
14. Artjoms Jasinovičs - Darja Kļimova Boginiča DS 385
15. Rinalds Lazdiņš - Kristiāna Kirilova Magic DS 375
16. Roberts Punka - Milana Knirko Škutāna DS 355
17. Daņila Malinovskis - Daniela Dembovska Rēzekne 280
18. Edmunds Vasiļevskis - Agata Pavlova Sikspārnis 270
19. Roberts Urtāns - Anete Medniece Vērdiņš 260
19. Rūdolfs Kārlis Knauts - Milēna Matuka Lesto 260
19. Dmitrijs Šatibeiko - Alisa Me'jņikova Sikspārnis 260
22. Paulis Ratnieks - Marija Beate Nonberga Lielupe 225
22. Dāvids Dumbrovskis - Marta Kristiāna Savicka Alaudo 225
24. Maksims Šerins - Oļesja Slastjone Vecrīga 200
25. Markuss Būmanis - Zane Zaksa Lielupe 190
Bērni ST
2016. gada reitinga rezultāti
Pēc 4 sacensībām
Čempionāts; 30.01.2016; piedalās 18 pāri.
Jaunmārupe; 21.05.2016; piedalās 12 pāri.
Rudens; 09.10.2016; piedalās 18 pāri.
Latvia Open 2016; 05.11.2016; piedalās 13 pāri.
Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
1. Elans Kristers Vilimanis - Alita Zinovatna Estētika 1145 365
2. Ernests Aksels Dimants - Marija Paščenko Daces DS 1125 355
3. Ričards Krīviņš - Eva Grāvere Daces DS 1055 320
3. Oļegs Bērziņš - Anna Bērziņa Dūšas DS 1055 320
5. Alans Orda - Arina Mohova Daces DS 1040
6. Mihails Jakovenko - Viktorija Būmane Dūšas DS 930 265
7. Valters Ragovskis - Emīlija Tālberga DS 7 850 250
8. Reinis Līdaka - Estere Ķuze Škutāna DS 845
9. Sergejs Andžāns - Anna Krista Kipļuka Mirada 615
10. Kristers Straume - Eva Samanta Trapāne Škutāna DS 560
11. Roberts Jelnieks - Patrīcija Keita Dižkalpa Mario 555
12. Daniils Jukšs - Poļina Karimova Estētika 540
13. Aleksejs Tretjaks - Megija Kūkoja Viva 535
14. Aristarhs Putevics - Nikola Pankova Mirada 505
15. Klāvs Reimers Silarājs - Elīna Celmiņa RV Studio 470
16. Roberts Kaļķis - Amanda Aksenoka Magic DS 460
17. Aleksis Buliņš - Vera Šavlovska Estētika 450
18. Dmitrijs Morozovs - Margarita Bardova Olaine 430
19. Oļegs Koniščuks - Arina Koņiščuka Boginiča DS 285
20. Roberts Ceimers - Juliana Horta Estētika 280
21. Reinis Šiļausks - Megija Jaunsleine Škutāna DS 265
21. Armands Goldbergs - Elza Liepiņa Daces DS 265
23. Rihards Pauls Avotiņš - Katrīna Ezera Golda 230
24. Roberts Ļaudanskis - Anete Vule Golda 210
24. Kristers Čunka - Sindija Granta Saldus 210
24. Toms Špilbergs - Annija Rudmieze Škutāna DS 210
27. Emīls Lielpinks - Dita Ozola Rihtera DS 190
27. Ņikita Haruns - Polina Ņevedomska Sikspārnis 190
29. Aleksandrs Gleba - Līna Mazaļevska Boginiča DS 180
Bērni LA
2016. gada reitinga rezultāti
Pēc 4 sacensībām
Čempionāts; 27.02.2016; piedalās 23 pāri.
Viva; 03.04.2016; piedalās 18 pāri.
Rīgas SP Kauss; 24.09.2016; piedalās 16 pāri.
Baltijas zvaigznītes; 12.11.2016; piedalās 15 pāri.
Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
1. Alans Orda - Arina Mohova Daces DS 1145 365
1. Ernests Aksels Dimants - Marija Paščenko Daces DS 1145 365
3. Elans Kristers Vilimanis - Alita Zinovatna Estētika 1055
4. Ričards Krīviņš - Eva Grāvere Daces DS 1040 335
5. Daniils Jukšs - Poļina Karimova Estētika 950 290
6. Adrians Koreckis - Ksenija Lohnina Škutāna DS 935 255
7. Valters Ragovskis - Emīlija Tālberga DS 7 880 270
7. Reinis Līdaka - Estere Ķuze Škutāna DS 880 270
9. Kristers Straume - Eva Samanta Trapāne Škutāna DS 790
10. Sandujs Kasparsons - Jekaterina Ivanova DS 7 695
11. Oļegs Koniščuks - Arina Koņiščuka Boginiča DS 675
12. Roberts Ceimers - Juliana Horta Estētika 560
13. Ņikita Bogdanovs - Rianda Razumovska Viva 550
14. Sergejs Andžāns - Anna Krista Kipļuka Mirada 515
15. Toms Špilbergs - Annija Rudmieze Škutāna DS 480
16. Aleksejs Tretjaks - Megija Kūkoja Viva 470
17. Eduards Mikučs - Mila Pavkšto Viva 440
17. Arsenijs Žogins - Nikolija Ņikitina Škutāna DS 440
19. Klāvs Reimers Silarājs - Elīna Celmiņa RV Studio 430
20. Roberts Kaļķis - Amanda Aksenoka Magic Dance 260
20. Armands Goldbergs - Elza Liepiņa Daces DS 260
22. Oļegs Bērziņš - Anna Bērziņa Dūšas DS 250
22. Aleksandrs Samardžijevs - Debora Čerepanova DS 7 250
24. Mihails jakovenko - Viktorija Būmane Dūšas DS 230
25. Einhards Aleksandrs Čačka - Elizabete Vorobjova Viva 220
25. Anrijs Apsītis - Patrīcija Ļeonova Zīle 220
27. Artūrs Hugo Strokšs - Elizabete Pēkšena Sara 215
28. Alens Vindačs - Sanita Misiņa Viva 210
29. Rainers Pocjus - Anna Pumpura Saldus 200
29. Reinis Šiļausks - Liepa Samauskaite Škutāna DS 200
31. Kristers Čunka - Sindija Granta Saldus 190
32. Kristers Jerofejevs - Raimonda Ance Dobiline Lielupe 180
32. Jānis Krainis - Olesja Ščetiļnikova Rēzekne 180
34. Aristarhs Putevics - Nikola Pankova Mirada 170
35. Aleksis Buliņš - Vera Šavlovska Estētika 160
36. Māris Krasevskis - Sofija Koļesņikova Edelveiss 150
Bērni 6 dejas
2016. gada reitinga rezultāti
Pēc 3 sacensībām
Čempionāts; 12.03.2016; piedalās 28 pāri.
Rīgas Pavasara; 09.04.2016; piedalās 23 pāri.
Draugu dejas; 10.12.2016; piedalās 19 pāri.
Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
1. Alans Orda - Arina Mahova Daces DS 765 365
2. Ernests Aksels Dimants - Marija Paščenko Daces DS 760 370
3. Ričards Krīviņš - Eva Grāvere Daces DS 735 350
4. Oļegs Bērziņš - Anna Bērziņa Dūšas Ds 690 320
5. Sergejs Andžāns - Anna Krista Kipļuka Mirada 675
6. Reinis Līdaka - Estere Ķuze Škutāna DS 610 280
6. Oļegs Konoiščuks - Arina Koniščuka Boginiča DS 610
8. Valters Ragovskis - Emīlija Tālberga DS 7 570
9. Roberts Ceimers - Juliāna Horta Estētika 560
10. Martins Kristofers Krasovskis - Beāte Bērzupe Dancers 540
11. Klāvs Kokins - Patrīcija Kate Krastiņa Škutāna DS 535 230
11. Mihails Jakovenko - Viktorija Būmane Dūšas Ds 535
13. Daniils Jukšs - Poļina Karimova Estētika 530
14. Aleksejs Tretjaks - Megija Kūkoja Viva 475
15. Renārs Laganovskis - Viktorija Radionova Aurum 370
16. Sandijs Kasparsons - Jekaterina Ivanova DS 7 365
17. Toms Ozoliņš - Dārta Garā Balvu SS 360
18. Kristers Elans Vilimanis - Alita Zinovatna Estētika 325
19. Aleksandrs Gleba - Līna Mazaļevska Boginiča DS 300
20. Aleksandrs Aleksis Tuņķelis - Elīza Tīna Veisenkopfa Saltāre 280
21. Toms Špilbergs - Annija Rudmieze Mario 275
22. Aleksandrs Samardžijevs - Debora Čerepanova DS 7 265
23. Reinis Šiļausks - Megija Jaunsleine Škutāna DS 260
24. Roberts Kaļķis - Amanda Aksenoka Magic DS 250
25. Artūrs Hugo Strokšs - Elizabete Pēkšena Sara 245
26. Kristers Straume - Eva Samanta Trapāne Škutāna DS 240
27. Sandis Krivišs - Denija Sirmā Balvu SS 230
28. Artjoms Filons - Dana Ļebedeva Olaine 220
29. Roberts Jelnieks - Patrīcija Keita Dižkalpa Mario 210
29. Ņikita Haruns - Polina Ņevedomska Sikspārnis 210
31. Kristers Čunka - Sindija Granta Saldus 200
32. Armands Goldbergs - Keita Milberga Daces DS 190
33. Martins Markovičs - Diana Karpova Sikspārnis 185
33. Renāts Jermaļonoks - Maira Karolina Plociņa Sikspārnis 185
35. Alekss Dombrovskis - Ksenija Popko Dūšas Ds 180
36. Dominiks Dravnieks - Tīna Valerte Dūšas Ds 170
37. Aleksis Buliņš - Vera Šavlovska Estētika 165
38. Anrijs Apsītis - Patrīcija Ļeonova Zīle 155
38. Kristers Jerofejevs - Raimonda Ance Doboline Lielupe 155
40. Dmitrijs Morozovs - Margarita Bardova Olaine 135
41. Klāvs Riemers Silarājs - Elīna Celmiņa RV Studio 130
41. Edvards Markovs - Tifānija Priede Zīle 130
41. Māris Krasevskis - Sofija Koļesņikova Edelveiss 130
44. Rainers Pocjus - Anna Pumpura Saldus 120
Seniori ST
2016. gada reitinga rezultāti
Pēc 4 sacensībām
Čempionāts; 30.01.2016; piedalās 6 pāri.
Jaunmārupe; 21.05.2016; piedalās 3 pāri.
Baltic GP; 18.12.2016; piedalās 3 pāri.
Rudens; 09.10.2016; piedalās 3 pāri.
Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
1. Gatis Simsons - Jūlija Simsone Dancers 1160 380
2. Uldis Tomas Šimens - Una Klapkalne Škutāna DS 1130 365
3. Sergejs Latņikovs - Kristīne Latņikova DS 7 1085
4. Mārtiņš Etkins - Zane Zīlniece DS 7 705
5. Jurijs Nadiradze - Linda Lāriņa Nadiradze Dzintars 340
6. Maksims Vorona - Jeļena Vorona Elfs 325
Seniori II ST
2016. gada reitinga rezultāti
Pēc 4 sacensībām
Čempionāts; 30.01.2016; piedalās 8 pāri.
Jaunmārupe; 21.05.2016; piedalās 4 pāri.
Rudens; 09.10.2016; piedalās 5 pāri.
Baltic GP; 18.12.2016; piedalās 6 pāri.
Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
1. Indulis Martinsons - Baiba Martinsone Rīgas SP 1160
2. Romualdas Jokšas - Ilona Jokša Timšāna DS 1115 350
3. Valdis Reiters - Kristīne Vanaga DS 7 1040
4. Aleksandrs Ļebedevs - Natālija Bačurina Elfs 1025 305
5. Jānis Lazdāns - Sarma Novicāne Lazdāne Mario 980
6. Jānis Liepiņš - Gundega Liepiņa Dzintars 750
7. Guntars Mazkalns - Agita Bernarde Andra DS 635
8. Māris Vidauskis - Aira Vidauska Rihtera Ds 350
9. Didzis Ērglis - Jeļena Doņina Rihtera Ds 310
Seniori III/IV ST
2016. gada reitinga rezultāti
Pēc 4 sacensībām
Čempionāts; 21.03.2015; piedalās 5 pāri.
Jaunmārupe; 21.05.2016; piedalās 3 pāri.
Rudens; 09.10.2016; piedalās 4 pāri.
Baltic GP; 16.12.2016; piedalās 3 pāri.
Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
1. Harijs Zablockis - Nalda Zablocka Viktorija 1160 365
2. Juris Strazdiņš - Ināra Strazdiņa Daces DS 1100 350
3. Ivars Ošenieks - Inese Žubecka Rīgas SP 1095
4. Māris Vidauskis - Aira Vidauska Rihtera DS 370
5. Aleksandrs Ozerkins - Irina Ozerkina Viktorija 355
6. Voldemārs Jānis Vaivods - Tatjana Šarova Elfs 340
7. Mārtiņš Paukšēns - Sarmīte Berga Forte 335
Seniori LA
2016. gada reitinga rezultāti
Pēc 4 sacensībām
Čempionāts; 27.02.2016; piedalās 4 pāri.
Skolēnu pils kauss; 24.09.2016; piedalās 4 pāri.
Baltijas zvaigznītes; 12.11.2016; piedalās 3 pāri.
Viva; 03.04.2016; piedalās 4 pāri.
Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
1. Viktors Kisils - Svetlana Kisile Daugavpils 1160 380
2. Juris Maskalāns - Agnese Maskalāne DS 7 1115
3. Sergejs Latņikovs - Kristīne Latņikova DS 7 1070 335
3. Kalvis Deaks - Dina Deaka Oro 1070 335
Seniori II LA
2016. gada reitinga rezultāti
Pēc 4 sacensībām
Čempionāts; 27.02.2016; piedalās 6 pāri.
Viva; 03.04.2016; piedalās 4 pāri.
Skolēnu pils kauss; 24.09.2016; piedalās 5 pāri.
Baltijas zvaigznītes; 12.11.2016; piedalās 5 pāri.
Vieta Pāris Klubs Summa Min(3) Min(6) Min(10)
1. Romualdas Jokšas - Ilona Jokša Timšāna S 1160 380
2. Valdis Reiters - Kristīne Vanaga DS 7 1100
3. Juris Strazdiņš - Ināra Strazdiņa Daces DS 1025 320
3. Māris Vidauskis - Aira Vidauska Rihtera DS 1025 320
5. Aleksanadrs Ozerskis - Irina Ozerska Viktorija 685
6. Jānis Liepiņš - Gundega Liepiņa Dzintars 385
7. Didzis Ērglis - Jeļena Doņina Rihtera DS 355
8. Guntars Mazkalans - Agita Bernarde Andra DS 350