Tropicana cup 2014, Mikolajki, 11-13 april 2014
WDSF International Open Latin taken place in Mikolajki - Poland on 12 April 2014 (32)
5. Kristaps Kalva - Lesia Bogachova Latvia
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Open, Styl: Kombinacja 3J1 (26)
3. Klimovskis Davids, Pascenko Marija Daces deju skola Latvia
23-24. Krivins Ricards, Milberga Keita Verdins Latvia
Kategoria wiekowa: 8-11, Klasa: Open, Styl: Kombinacja 8TT (32)
2. Kremers Jans Janis, Viskinte Luize Vecriga Latvia
Kategoria wiekowa: 8-11, Klasa: Open, Styl: Standard-3T (34)
9-10. Klimovskis Davids, Pascenko Marija Daces deju skola Latvia
26. Urtans Roberts, Medniece Anete Verdins Latvia
28. Eglttis Edvards, Heinrihsove Dziliana Latvia
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Open, Styl: Kombinacja 5T (45)
1. Kremers Jans Janis, Viskinte Luize Vecriga Latvia
27. Urtans Roberts, Medniece Anete Verdins Latvia
31. Eglttis Edvards, Heinrihsove Dziliana Latvia
39-40. Milbergs Endijs, Lebedeva Anastasija Verdins Latvia
43. Zabins Leonards, Pasternaka Lana Verdins Latvia
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6TT (14)
11-14. Klimovskis Davids, Pascenko MarijaDaces deju skola Latvia
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Cha-Cha (21)
3. Skavronskis Peteris Krister, Petruna Valery Mishel Skutana DS Latvia
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Latin (43)
4. Skavronskis Peteris Krister, Petruna Valery Mishel Skutana DS Latvia
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Rumba (19)
2. Skavronskis Peteris Krister, Petruna Valery Mishel Skutana DS Latvia
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Samba (21)
2. Skavronskis Peteris Krister, Petruna Valery Mishel Skutana DS Latvia
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Standard (33)
12. Bergmanis Valts Rinalds, Ivanova Aleksandra Dancers Latvia
WDSF International Open Latin taken place in Mikolajki - Poland on 12 April 2014 (32)
5. Kristaps Kalva - Lesia Bogachova Latvia
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Open, Styl: Kombinacja 3J1 (26)
3. Klimovskis Davids, Pascenko Marija Daces deju skola Latvia
23-24. Krivins Ricards, Milberga Keita Verdins Latvia
Kategoria wiekowa: 8-11, Klasa: Open, Styl: Kombinacja 8TT (32)
2. Kremers Jans Janis, Viskinte Luize Vecriga Latvia
Kategoria wiekowa: 8-11, Klasa: Open, Styl: Standard-3T (34)
9-10. Klimovskis Davids, Pascenko Marija Daces deju skola Latvia
26. Urtans Roberts, Medniece Anete Verdins Latvia
28. Eglttis Edvards, Heinrihsove Dziliana Latvia
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Open, Styl: Kombinacja 5T (45)
1. Kremers Jans Janis, Viskinte Luize Vecriga Latvia
27. Urtans Roberts, Medniece Anete Verdins Latvia
31. Eglttis Edvards, Heinrihsove Dziliana Latvia
39-40. Milbergs Endijs, Lebedeva Anastasija Verdins Latvia
43. Zabins Leonards, Pasternaka Lana Verdins Latvia
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6TT (14)
11-14. Klimovskis Davids, Pascenko MarijaDaces deju skola Latvia
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Cha-Cha (21)
3. Skavronskis Peteris Krister, Petruna Valery Mishel Skutana DS Latvia
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Latin (43)
4. Skavronskis Peteris Krister, Petruna Valery Mishel Skutana DS Latvia
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Rumba (19)
2. Skavronskis Peteris Krister, Petruna Valery Mishel Skutana DS Latvia
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Samba (21)
2. Skavronskis Peteris Krister, Petruna Valery Mishel Skutana DS Latvia
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Standard (33)
12. Bergmanis Valts Rinalds, Ivanova Aleksandra Dancers Latvia