Sporta deju forums

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forums par notikumiem Latvijas Sporta deju pasaulē


+17
Temiids
Sadomazo
Kamana
VISTAvaiOLA
fifa
Esmeralda
Joker
Tautas modrā acs
Laucinieks
komprese
zinovia
Latino
Puaro
Klaču Bāba
Luna*
mūn
Sharko
21 posters

    LA čempis 2015 - pēdējo gadu intriģējošākais čempis!!!

    avatar
    Latino


    Number of posts : 26
    Points : 30
    Join date : 27.01.11

    LA čempis 2015 - pēdējo gadu intriģējošākais čempis!!! Empty LA čempis 2015 - pēdējo gadu intriģējošākais čempis!!!

    Post  Latino Sestdiena Februāris 14, 2015 5:33 pm

    LA čempis 2015!!! Gada sensācija!!!! Liela izšķiršanās! Vai nu šis čempis būs pēdējo gadu vājākais čempis, vai nu intriģējošākais!!!

    Vai nu dejos jauni LA pāri, vai daži vecie, vai arī LA pāri nedejos, bet par titulu cīnīsies tikai 10-dejnieki????????

    Vai šis čempis būs federācijas vājuma pazīme???? LA dejotāji izkūpējuši gaisā....???
    Izskatās, ka šogad nebūs normāla čempionāta un Latvija latīņos nokritīs Āfrikas un Ķīnas līmenī...kā kādu laiku atapakaļ bija ar 10 dejām, kad par to cīnījās pāris, kas pasaules čempjos bija viens no pēdējiem, bet Treijs un Puniņš izglāba un aizpildīja šo federācijas nišu!!!

    Šogad par LA čempiona titulu iespējams cīnīsies tikai trīs 10-dejnieki un daži jaunuļi!!! Vāks! Un ārprāts!!! Vai tiešām federācija nevarēja objektīvi rīkoties????
    Vai tomēr intriga būs un atnāks kādi melnie zirdziņi???

    Iespējamie glābšanas scenāriji:

    1. Marts pielauž Viku un viņi nodejo čempionātu, jo šis pāris tomēr labi sagatvots un var vēl laikā atjaunoties...
    2. Marts iespējams trenējas ar Tīnu un tiek pielaists dejot, jo dzirdēju, ka viņu nelaiž...Kas? Vai federācija??? Tas nav normāli!!! Vismaz glābtu un saglabātu Latvijas slavu!!! Alla??? Atis???
    3. Kalva tomēr izlemtu dejot par Latviju, nevis Franciju. Tas arī varētu glābt šī brīža dramatisko situāciju latīņos...
    4. Frickauss dejos, vai ne??? Kāds zin??? Ja dejos, tad ļoti labi!!! Glābiņš!


    Bet, vai tad kādu tas vispār interesē???
    Sharko
    Sharko


    Number of posts : 14
    Points : 17
    Join date : 16.01.11

    LA čempis 2015 - pēdējo gadu intriģējošākais čempis!!! Empty Re: LA čempis 2015 - pēdējo gadu intriģējošākais čempis!!!

    Post  Sharko Svētdena Februāris 15, 2015 3:26 am

    Ne jau visi ir tikai desmitdejnieki. Uzskatu, ka Marts un Dana ir cienijami nest chempionu titulus! Shobrid labakie Latvijas La dejotaji.
    avatar
    mūn


    Number of posts : 5
    Points : 5
    Join date : 19.03.14

    LA čempis 2015 - pēdējo gadu intriģējošākais čempis!!! Empty Re: LA čempis 2015 - pēdējo gadu intriģējošākais čempis!!!

    Post  mūn Svētdena Februāris 15, 2015 10:50 am

    Sharko rakstīja:Ne jau visi ir tikai desmitdejnieki. Uzskatu, ka Marts un Dana ir cienijami nest chempionu titulus! Shobrid labakie Latvijas La dejotaji.

    Juneļa fani gan uzskata, ka tieši Junelis būs šī gada LA čempions:

    zinovia rakstīja:Mans uzskats, ka 10 dejas chempionats netika notiesats pavisam godigi. Tas ka Junelis sanema zemu vertejumu no vietejiem tiesneshiem latinu dejas programma nav pavisam godigi. Vins tomer bus shogad latinu chempions, bet 10 dejas sanema tikai 3 vertejumu par latinu dejam.
    Es saprast, ka tads vertejums standarta programa, bet nu latiniem tas nebija godigi. Treis un Punins dejo daudz sliktak latinus!!!!!!

    Tā kā Puniņam nāksies labi papūlēties, lai dabūtu titulu:)

    latino rakstīja:
    Kalva tomēr izlemtu dejot par Latviju, nevis Franciju. Tas arī varētu ko glābt...

    Kas attiecas uz Kalvu, tad labāk, lai viņš dejo par Franciju, ja tāda iespēja radusies. Lai mēģina tur izcīnīt savu vietu. Es domāju, ka tur labākas perspektīvas.
    avatar
    Laucinieks


    Number of posts : 7
    Points : 7
    Join date : 08.10.13

    LA čempis 2015 - pēdējo gadu intriģējošākais čempis!!! Empty Re: LA čempis 2015 - pēdējo gadu intriģējošākais čempis!!!

    Post  Laucinieks Svētdena Februāris 15, 2015 3:14 pm

    Iekopēju savas paša domas no pagājušā gada čempionata apspriešanas - jo nekas, pilnīgi nekas nav mainījies, izņemot faktu, ka tagad cīņa šo pāru starpā būs par čempiona titulu:


    Laucinieks rakstīja:
    ....
    Un, ja man jāizdara izvēle starp Puniņu un Juneli, tad viennozīmīgi dodu priekšroku Puniņam, jo, lai kas arī nebūtu bijis ar dejošanu (tad augšā, tad lejā), bet Puniņš nekad nav bijis iejaukts nekādos korupcijas skandālos. Junelim ne pārāk smuki un nepārliecinoši iegūtais tituls jauniešos visu laiku vilksies pakaļ. Kaut arī ir pagājis laiks, tādus nesmukumus tauta nekad neaizmirst, īpaši tagad, kad vismaz čempionāti ir kļuvuši samērā godīgi. Par ko mums visiem ir liels lepnums!

    Tagad jau Junelim tas U21 čempiona tituls ir tikai tāpēc, ka NAV KONKURENTU. Veiksme un labs aprēķins. Latvija ir nabadzīga valsts, Junelim naudas kā spaļu... Ko tad nepalika ārzemēs - tur bija jāpūlās - šeit viss uz paplātes... Netaisnīga konkurence attiecībā pret parastiem, talantīgiem, strādīgiem, bet nenaudīgiem dejotājiem.
    avatar
    Joker


    Number of posts : 33
    Points : 36
    Join date : 19.01.11

    LA čempis 2015 - pēdējo gadu intriģējošākais čempis!!! Empty Re: LA čempis 2015 - pēdējo gadu intriģējošākais čempis!!!

    Post  Joker Svētdena Februāris 15, 2015 4:42 pm

    Lasu un brinos. Jus visi te galigi ku-kuu??
    Tak skaidrs, kurs uzvares!!! Tas jau ir pat izlemts, domaju, ka pat federacijas limeni. Kas riko sacensības? Vai par to padomajat??? Shkutana DS!!!
    Tagad atbilde skaidra - kurs uzvares!!! Tas paris, kas no Skutana DS!!! Aniscenko! Chomam nav ne vainas, bet   cyclops  Sleep   partnere nu nav gan nekada latiniste...tachu uz esosho viduvejibu fona - vai nav vienalga, kursh ir chempions?

    Normalie latinisti ar pieredzi jau nedejos - ne Smolko, ne Kalva, ne Frickauss.

    Es gribetu, lai, protams, uzvar Frickauss - vins to butu pelnijis - beidzot! Bet man nekas principaa nav pret Aniscenko, kurs butibaa ari ir labs latinists, bet nu vina partnere...khm...


    Teksts ir moderēts
    Admin
    avatar
    Laucinieks


    Number of posts : 7
    Points : 7
    Join date : 08.10.13

    LA čempis 2015 - pēdējo gadu intriģējošākais čempis!!! Empty Re: LA čempis 2015 - pēdējo gadu intriģējošākais čempis!!!

    Post  Laucinieks Svētdena Februāris 15, 2015 6:52 pm

    Joker rakstīja:Lasu un brinos. Jus visi te galigi ku-kuu??
    Tak skaidrs, kurs uzvares!!! Tas jau ir pat izlemts, domaju, ka pat federacijas limeni. Kas riko sacensības? Vai par to padomajat??? Shkutana DS!!!
    Tagad atbilde skaidra - kurs uzvares!!! Tas paris, kas no Skutana DS!!! Aniscenko! Chomam nav ne vainas, bet  cyclops  Sleep  partnere nu nav gan nekada latiniste...tachu uz esosho viduvejibu fona - vai nav vienalga, kursh ir chempions?

    Normalie latinisti ar pieredzi jau nedejos - ne Smolko, ne Kalva, ne Frickauss.

    Es gribetu, lai, protams, uzvar Frickauss - vins to butu pelnijis - beidzot! Bet man nekas principaa nav pret Aniscenko, kurs butibaa ari ir labs latinists, bet nu vina partnere...khm...


    Nu klausieties... Ja jau uzvarēs tā kluba pāris, kas organizē sacensības, tad jau tālāk nav kur krist. Tā jau baisa korupcija. Un es uzskatu, ka Aņiščenko var vēl pagaidīt savu čempiona titulu, bet Puniņš jau sen to ir nopelnījis.
    Nu, ja jaizdara izvēle starp Juneli un Aņiščenko - tad viennozīmīgi - Junelis. Bet U21, lai uzvar Aņiščenko... Galu galā Aņiščenko tikai pirmo gadu dejos pieaugušajos - tas būtu ļoti negodīgi pret vecākajiem kolēģiem...
    avatar
    Zeme


    Number of posts : 31
    Points : 43
    Join date : 26.03.11

    LA čempis 2015 - pēdējo gadu intriģējošākais čempis!!! Empty Re: LA čempis 2015 - pēdējo gadu intriģējošākais čempis!!!

    Post  Zeme Svētdena Februāris 15, 2015 9:10 pm

    Jauniešu grupā, protams, uzvarēs - Gulbis&Kalvane.

    Agrāk domāju, ka puisim paveicies, ka sastājies ar Zabrausku, bet nikā...puisis pats ni bez sakariem. Vecriga tagad šo atspērusies bīdīs...jo citādi - dejotāju ta nav... pieaugušajos Vecrīgai vakuums. Visi labie dejotāji pa pasauli izsēti...
    Otrā būs Kukute, domājams... drīzāk cerams...
    avatar
    Klaču Bāba


    Number of posts : 10
    Points : 12
    Join date : 16.07.11

    LA čempis 2015 - pēdējo gadu intriģējošākais čempis!!! Empty Re: LA čempis 2015 - pēdējo gadu intriģējošākais čempis!!!

    Post  Klaču Bāba Pirmdiena Februāris 16, 2015 3:51 pm

    Zeme rakstīja:Jauniešu grupā, protams, uzvarēs - Gulbis&Kalvane.

    Agrāk domāju, ka puisim paveicies, ka sastājies ar Zabrausku, bet nikā...puisis pats ni bez sakariem. Vecriga tagad šo atspērusies bīdīs...jo citādi - dejotāju ta nav... pieaugušajos Vecrīgai vakuums. Visi labie dejotāji pa pasauli izsēti...
    Otrā būs Kukute, domājams... drīzāk cerams...


    Nu gan tu lej... Paula taču dejos pieaugušajos!
    avatar
    Klaču Bāba


    Number of posts : 10
    Points : 12
    Join date : 16.07.11

    LA čempis 2015 - pēdējo gadu intriģējošākais čempis!!! Empty Re: LA čempis 2015 - pēdējo gadu intriģējošākais čempis!!!

    Post  Klaču Bāba Pirmdiena Februāris 16, 2015 6:03 pm

    Kāpēc neviens nepiemin, ka šogad beidzot būs intriga U21 grupā???

    Aņiščenko, Junelis, Voložaņinovs! Uh!

    Jautājums, vai Junelis dejos U21, ja jau sapņo par čempiona titulu pieaugušajos... hm.. Piereģistrējies jau it kā ir gan...
    avatar
    Luna*


    Number of posts : 1
    Points : 1
    Join date : 16.02.15

    LA čempis 2015 - pēdējo gadu intriģējošākais čempis!!! Empty Uzmanieties!

    Post  Luna* Pirmdiena Februāris 16, 2015 6:26 pm

    Gribeju tik pateikt, ka musu mazaja dejotaju pasaule vis nav vienkarsi. Daudzi dejotaji runa par lastu uzliksanu. Bet tas ir realitate!!!
    Kad skatos un domaju, kadi cilveki uzvar, tad dazreiz to nesaprotu.
    Bet nesen uzzinaju, ka viena dejotaja mate ir ista ragana, kas laikam pa naktim taisa melno magiju, jo pa dienu telo tadu nevainigo, ka sausmas. Sakuma es nevareju noticet. Bet tad saku petit si dejotaja rezultatus un citas lietas. Tad sapratu, ka ta ir patiesiba.
    Jo ka var tads dejotajs gut tik labus panakumus. Vins tacu nav nopietns. Ja es saprotu, ka dejas ir vajadziga nauda. Tur neko nevar darit. Tads ir sis sports un tas ir normali. Es ari domaju, ka nabagajiem te nevajadzetu aizrauties.
    Sakuma Latvija vinam ari ne parak gaja, tad mate saka darit sitas lietas un vinam saka paradities rezultati. Tagad vina savu magiju virza uz citu vietu.
    Es tikai gribeju teikt, ka vajag uzmanities no sitadiem cilvekiem. Jo ne jau vina viena ar to var nodarboties. var ari kads cits. Es tikai zinu par vinu.
    Es pat domaju, ka vina visus, kas tai ir slikti darijusi vai vinas bernam --- ir atriebusies. Vina var visadas slimibas uzsutit, vientulibu, neauglibu, nelaimes, pat navi (man pat aizdomas par to). Tagad ceresim, ka vina iet prom, prom uz visiem laikiem!!!
    avatar
    Klaču Bāba


    Number of posts : 10
    Points : 12
    Join date : 16.07.11

    LA čempis 2015 - pēdējo gadu intriģējošākais čempis!!! Empty Re: LA čempis 2015 - pēdējo gadu intriģējošākais čempis!!!

    Post  Klaču Bāba Pirmdiena Februāris 16, 2015 10:20 pm

    Luna* rakstīja:Gribeju tik pateikt, ka musu mazaja dejotaju pasaule vis nav vienkarsi. Daudzi dejotaji runa par lastu uzliksanu. Bet tas ir realitate!!!
    Kad skatos un domaju, kadi cilveki uzvar, tad dazreiz to nesaprotu.
    Bet nesen uzzinaju, ka viena dejotaja mate ir ista ragana, kas laikam pa naktim taisa melno magiju, jo pa dienu telo tadu nevainigo, ka sausmas. Sakuma es nevareju noticet. Bet tad saku petit si dejotaja rezultatus un citas lietas. Tad sapratu, ka ta ir patiesiba.
    Jo ka var tads dejotajs gut tik labus panakumus. Vins tacu nav nopietns. Ja es saprotu, ka dejas ir vajadziga nauda. Tur neko nevar darit. Tads ir sis sports un tas ir normali. Es ari domaju, ka nabagajiem te nevajadzetu aizrauties.
    Sakuma Latvija vinam ari ne parak gaja, tad mate saka darit sitas lietas un vinam saka paradities rezultati. Tagad vina savu magiju virza uz citu vietu.
    Es tikai gribeju teikt, ka vajag uzmanities no sitadiem cilvekiem. Jo ne jau vina viena ar to var nodarboties. var ari kads cits. Es tikai zinu par vinu.
    Es pat domaju, ka vina visus, kas tai ir slikti darijusi vai vinas bernam --- ir atriebusies. Vina var visadas slimibas uzsutit, vientulibu, neauglibu, nelaimes, pat navi (man pat aizdomas par to). Tagad ceresim, ka vina iet prom, prom uz visiem laikiem!!!

    Nu tu gan izlēji... Kāda ragana? Ko tu tur murgo? Tu tam tici? Kura tad tā ir?
    avatar
    Puaro


    Number of posts : 16
    Points : 16
    Join date : 08.10.11

    LA čempis 2015 - pēdējo gadu intriģējošākais čempis!!! Empty Re: LA čempis 2015 - pēdējo gadu intriģējošākais čempis!!!

    Post  Puaro Trešdiena Februāris 18, 2015 6:24 pm

    Klaču Bāba rakstīja:
    Luna* rakstīja:Gribeju tik pateikt, ka musu mazaja dejotaju pasaule vis nav vienkarsi. Daudzi dejotaji runa par lastu uzliksanu. Bet tas ir realitate!!!
    Kad skatos un domaju, kadi cilveki uzvar, tad dazreiz to nesaprotu.
    Bet nesen uzzinaju, ka viena dejotaja mate ir ista ragana, kas laikam pa naktim taisa melno magiju, jo pa dienu telo tadu nevainigo, ka sausmas. Sakuma es nevareju noticet. Bet tad saku petit si dejotaja rezultatus un citas lietas. Tad sapratu, ka ta ir patiesiba.
    Jo ka var tads dejotajs gut tik labus panakumus. Vins tacu nav nopietns. Ja es saprotu, ka dejas ir vajadziga nauda. Tur neko nevar darit. Tads ir sis sports un tas ir normali. Es ari domaju, ka nabagajiem te nevajadzetu aizrauties.
    Sakuma Latvija vinam ari ne parak gaja, tad mate saka darit sitas lietas un vinam saka paradities rezultati. Tagad vina savu magiju virza uz citu vietu.
    Es tikai gribeju teikt, ka vajag uzmanities no sitadiem cilvekiem. Jo ne jau vina viena ar to var nodarboties. var ari kads cits. Es tikai zinu par vinu.
    Es pat domaju, ka vina visus, kas tai ir slikti darijusi vai vinas bernam --- ir atriebusies. Vina var visadas slimibas uzsutit, vientulibu, neauglibu, nelaimes, pat navi (man pat aizdomas par to). Tagad ceresim, ka vina iet prom, prom uz visiem laikiem!!!

    Nu tu gan izlēji... Kāda ragana? Ko tu tur murgo? Tu tam tici? Kura tad tā ir?


    Nu ko, meklējam raganu, ko sadedzināt?? Ha-ha-ha...

    Dedukcija pēc teksta:):

    1. Tātad tā ir kāda latinista māte.
    2. Rakstītāja/as konkurenta māte.
    3. Dejotājs, kuram sākumā nav īpaši it kā veicies pēc tam sācis veikties...
    4. Vins tacu nav nopietns (cit.). Kādā ziņā? Vai dejojuma ziņā, vai dzīvē??? Drīzāk jau par dejām iet runa...
    5. Māte- ragana Smile visiem par savu bērnu ir atriebusies... hm... Daudzas normālas mātes šajā sakarā ir raganas:)
    6. Iet prom uz visiem laikiem... Te jāpadomā - vai iet prom no dejām, vai dejos citā valstī?? Vai kā???


    Parametriem atbilstošie dejotāji:

    1. Smolko - derētu visi punkti, izņemot par dejas nopietnību...hm.. Gan deja nopietna, gan arī dejotāja tēls uz laukuma gana nopietns... Bet, iespējams, ka rakstītājam/ai šī dejotāja dejojums neliekas nopietns...hm... Prom Marts var aiziet...tas fakts... Izņemot, protams, punkts par atriebību. Kas un kam ir atriebts - tas tā ļoti interesanti..

    2. Kalva - derētu gandrīz visi punkti, izņemot par to dejas nopietnību, tāpat kā Smolko gadījumā, es tā kā nesaprotu šo ideju rakstītāja variantā...
    Kalva gan ir jautrāks par Smolko, bet, vai nenopietns??? Prom aiziešana it kā der.

    3. Junelis - derētu gandrīz visi punkti, izņemot ari nenopietnību...bet nu šeit var padomāt gan - bieži maina partneres - nenopietns... bet prom gan viņš nekur netaisās... Kaut gan, ko var zināt???

    4. Treijs - Treijs laikam atkrīt pēc daudziem punktiem - gan nopietns, gan nekur nebrauks, gan dejās veicies jau no bērnības...

    5. Frickauss - ļoti noslēpumaina personībā... daudzi punkti tā kā derētu... bet arī..pārdomas par punktu nenopietns...

    6. Puniņš - domāju, ka atkrīt uzreiz pēc 2 punktiem...


    Secinājumi:


    Aprakstam derētu 4 dejotāji, bet domāju, ka Smolko jāņem ārā. Nu es nekādi nevaru viņu ietilpināt punktā - nenopietns dejotājs. Pat, ja autors ir dīvaini domājošs.. nu, nevaru un viss.

    Atliek Kalva, Junelis, Frickauss.

    Kuram tad māte ir ragana?? Smile))

    No kuras tad mums visiem ir jābaidās??? Ha-ha-ha!!!

    Un svarīgs punkts Nr.2. Rakstītaja konkurenta māte... ir ko padomāt...

    Kura pa naktīm burās???
    avatar
    Klaču Bāba


    Number of posts : 10
    Points : 12
    Join date : 16.07.11

    LA čempis 2015 - pēdējo gadu intriģējošākais čempis!!! Empty Re: LA čempis 2015 - pēdējo gadu intriģējošākais čempis!!!

    Post  Klaču Bāba Trešdiena Februāris 18, 2015 10:07 pm

    Puaro, tava dedukcija līdz galam nenodukcēja:)

    Daži punkti pārdomām:

    1) Tu nepieminēji dejotājus jauniešu grupā, iespējams, ka Lunas murgu "ragana" ir no jauniešiem vai pat junioriem.
    2) Es tomēr neizslēgtu Smolko, jo ne visiem parastajiem cilvēkiem* viņš liekās tik ļoti kruts. Kaut gan attiecīgi uzbrukt Smolko nav nekādas jēgas, jo viņš nedejos šo čempionātu, bet varbūt Luna par to nezin?
    3) Tātad visticamāk Luna uzbrūk kādam konkurējošam dejotājam vai dejotājai, jautājums, tikai no kuras vecuma grupas.
    4) Tu izlaidi meitenes. Un, ja nu viņa ar vārdu - dejotājs - domā vispārīgi - cilvēks.
    5) Galvenais tomēr saprast, kura dejotāja māte to raksta, tad arī būs skaidrs, kuru tad viņa cenšās aprunāt.

    Puaro rakstīja:
    Un svarīgs punkts Nr.2. Rakstītaja konkurenta māte... ir ko padomāt...

    Kura pa naktīm burās???

    Un kura tad pa dienām cenšās nomelnot citus?

    Vai tā ir cīņas metode pirms čempionāta? Kā to saprast? Kā kāds var zināt, ko cits cilvēks pa naktīm dara? Pats pēc saviem murgainajiem spriedumiem?



    Luna! Ko tad tu pati nebaidies no tās raganas. Ko darīsi, ja viņa noburs tevi vai tavu bērnu?




    * Ar parastajiem cilvēkiem domāju - ar dejām tieši nesaistītus cilvēkus.
    avatar
    Joker


    Number of posts : 33
    Points : 36
    Join date : 19.01.11

    LA čempis 2015 - pēdējo gadu intriģējošākais čempis!!! Empty Re: LA čempis 2015 - pēdējo gadu intriģējošākais čempis!!!

    Post  Joker Ceturtdiena Februāris 19, 2015 10:22 pm


    Urraa! Frickauss dejos!!! cheers
    avatar
    Latino


    Number of posts : 26
    Points : 30
    Join date : 27.01.11

    LA čempis 2015 - pēdējo gadu intriģējošākais čempis!!! Empty Re: LA čempis 2015 - pēdējo gadu intriģējošākais čempis!!!

    Post  Latino Piektdiena Februāris 20, 2015 12:08 am

    Čempionāts ir glābts!!!! Intriga baigā!!! Par čempiona tituliem sacentīsies 3 pāri, kas nesen sastājušies kopā!!! Trīs jauni pāri - trīs potenciālie čempioni!!!
    avatar
    fifa


    Number of posts : 57
    Points : 62
    Join date : 30.01.11

    LA čempis 2015 - pēdējo gadu intriģējošākais čempis!!! Empty Re: LA čempis 2015 - pēdējo gadu intriģējošākais čempis!!!

    Post  fifa Piektdiena Februāris 20, 2015 12:11 am

    Latino rakstīja:Čempionāts ir glābts!!!! Intriga baigā!!! Par čempiona tituliem sacentīsies 3 pāri, kas nesen sastājušies kopā!!! Trīs jauni pāri - trīs potenciālie čempioni!!!

    Nu, nu... Puniņš jau nav tikko sastājies....
    avatar
    Joker


    Number of posts : 33
    Points : 36
    Join date : 19.01.11

    LA čempis 2015 - pēdējo gadu intriģējošākais čempis!!! Empty Re: LA čempis 2015 - pēdējo gadu intriģējošākais čempis!!!

    Post  Joker Svētdena Februāris 22, 2015 12:27 pm

    Parsmejos par si gada LA chempionata nozelojamajiem intrigu rezultatiem.... Daudzus gadus Latvijai nav bijis tik nozhelojams rezultats un PAPIRA chempions!

    avatar
    Zeme


    Number of posts : 31
    Points : 43
    Join date : 26.03.11

    LA čempis 2015 - pēdējo gadu intriģējošākais čempis!!! Empty Re: LA čempis 2015 - pēdējo gadu intriģējošākais čempis!!!

    Post  Zeme Svētdena Februāris 22, 2015 2:02 pm

    Joker rakstīja:Parsmejos par si gada LA chempionata nozelojamajiem intrigu rezultatiem.... Daudzus gadus Latvijai nav bijis tik nozhelojams rezultats un PAPIRA chempions!


    Jā...Latvija ir sasniegusi līmeni, kad dejojums kļuvis otršķirīgs salīdzinājumā ar tērpu....
    avatar
    fifa


    Number of posts : 57
    Points : 62
    Join date : 30.01.11

    LA čempis 2015 - pēdējo gadu intriģējošākais čempis!!! Empty Re: LA čempis 2015 - pēdējo gadu intriģējošākais čempis!!!

    Post  fifa Svētdena Februāris 22, 2015 3:03 pm

    Zeme rakstīja:
    Joker rakstīja:Parsmejos par si gada LA chempionata nozelojamajiem intrigu rezultatiem.... Daudzus gadus Latvijai nav bijis tik nozhelojams rezultats un PAPIRA chempions!


    Jā...Latvija ir sasniegusi līmeni, kad dejojums kļuvis otršķirīgs salīdzinājumā ar tērpu....

    Trejam partnere izskatījās labi, dejoja viduvēji, bet skatītājiem bija saistoša, bet pats Treijs - atvainojiet - pat negribas izteikties.... Masīvs, smags dejojums.

    Puniņš bija 5x labāks. Nenoliedzami!!!!

    Lūgšu Dievu, lai Puniņš apdejo Treiju starptautiski, ja jau Latvijā nav taisnīguma!!!
    avatar
    Laucinieks


    Number of posts : 7
    Points : 7
    Join date : 08.10.13

    LA čempis 2015 - pēdējo gadu intriģējošākais čempis!!! Empty Re: LA čempis 2015 - pēdējo gadu intriģējošākais čempis!!!

    Post  Laucinieks Svētdena Februāris 22, 2015 7:14 pm

    fifa rakstīja:
    Zeme rakstīja:
    Joker rakstīja:Parsmejos par si gada LA chempionata nozelojamajiem intrigu rezultatiem.... Daudzus gadus Latvijai nav bijis tik nozhelojams rezultats un PAPIRA chempions!


    Jā...Latvija ir sasniegusi līmeni, kad dejojums kļuvis otršķirīgs salīdzinājumā ar tērpu....

    Trejam partnere izskatījās labi, dejoja viduvēji, bet skatītājiem bija saistoša, bet pats Treijs - atvainojiet - pat negribas izteikties.... Masīvs, smags dejojums.

    Puniņš bija 5x labāks. Nenoliedzami!!!!

    Lūgšu Dievu, lai Puniņš apdejo Treiju starptautiski, ja jau Latvijā nav taisnīguma!!!


    Puniņš patiešām bija labāks par Treiju, par to šaubu nav, taču Treijam bija labāka partnere. Taču tas, kurš bija neapšaubāmi labāks gan par Treiju, gan par Puniņu, neuzvarēja. Viņu nodeva savējie. Bēdīgi, ka kāda cilvēka personīgās ambīcijas tika paceltas augstāk par taisnīgumu... īpaši jau nu skolotāja... Piemēram, kara laikā nodevība ir daudz lielāks grēks par slepkavību.
    Manās acīs kāds cienījams cilvēks zaudēja savu reitingu, jo  taisnīgumam ir jāstāv pāri lētām personīgām ambīcijām...

    Un pēc šāda rezultāta ir jāsaka - labi, ka šo sporta veidu neiekļauj Olimpiādē, jo tad šādi cilvēki būtu gatavi pat uz cita veida nelietībām, savas lētās uzvaras vārdā.

    Dažreiz skaists zaudējums ir cienījamāks, nekā lēta un netaisnīga uzvara. Tas ir tieši par šāda tipa gadījumiem.

    avatar
    zinovia


    Number of posts : 2
    Points : 4
    Join date : 14.02.15

    LA čempis 2015 - pēdējo gadu intriģējošākais čempis!!! Empty Re: LA čempis 2015 - pēdējo gadu intriģējošākais čempis!!!

    Post  zinovia Svētdena Februāris 22, 2015 7:40 pm

    Tas ko vini nodarija Junelim bija normali??? Tas speciali? Ko tad Junelis kadam nodarijis?
    avatar
    komprese


    Number of posts : 6
    Points : 8
    Join date : 24.03.14

    LA čempis 2015 - pēdējo gadu intriģējošākais čempis!!! Empty Re: LA čempis 2015 - pēdējo gadu intriģējošākais čempis!!!

    Post  komprese Svētdena Februāris 22, 2015 7:48 pm

    Laucinieks rakstīja:
    fifa rakstīja:
    Zeme rakstīja:
    Joker rakstīja:Parsmejos par si gada LA chempionata nozelojamajiem intrigu rezultatiem.... Daudzus gadus Latvijai nav bijis tik nozhelojams rezultats un PAPIRA chempions!


    Jā...Latvija ir sasniegusi līmeni, kad dejojums kļuvis otršķirīgs salīdzinājumā ar tērpu....

    Trejam partnere izskatījās labi, dejoja viduvēji, bet skatītājiem bija saistoša, bet pats Treijs - atvainojiet - pat negribas izteikties.... Masīvs, smags dejojums.

    Puniņš bija 5x labāks. Nenoliedzami!!!!

    Lūgšu Dievu, lai Puniņš apdejo Treiju starptautiski, ja jau Latvijā nav taisnīguma!!!


    Puniņš patiešām bija labāks par Treiju, par to šaubu nav, taču Treijam bija labāka partnere. Taču tas, kurš bija neapšaubāmi labāks gan par Treiju, gan par Puniņu, neuzvarēja. Viņu nodeva savējie. Bēdīgi, ka kāda cilvēka personīgās ambīcijas tika paceltas augstāk par taisnīgumu... īpaši jau nu skolotāja... Piemēram, kara laikā nodevība ir daudz lielāks grēks par slepkavību.
    Manās acīs kāds cienījams cilvēks zaudēja savu reitingu, jo  taisnīgumam ir jāstāv pāri lētām personīgām ambīcijām...

    Un pēc šāda rezultāta ir jāsaka - labi, ka šo sporta veidu neiekļauj Olimpiādē, jo tad šādi cilvēki būtu gatavi pat uz cita veida nelietībām, savas lētās uzvaras vārdā.

    Dažreiz skaists zaudējums ir cienījamāks, nekā lēta un netaisnīga uzvara. Tas ir tieši par šāda tipa gadījumiem.


    Par kādu nodevību iet runa?
    avatar
    Laucinieks


    Number of posts : 7
    Points : 7
    Join date : 08.10.13

    LA čempis 2015 - pēdējo gadu intriģējošākais čempis!!! Empty Re: LA čempis 2015 - pēdējo gadu intriģējošākais čempis!!!

    Post  Laucinieks Svētdena Februāris 22, 2015 8:00 pm

    Nodevības šajās dejās ir daudz un dažādas. Ne tikai šī viena - vakardienas. Tā ir vispār pieņemta prakse, savu ambīciju vārdā un ne jau pirmo reizi... Vienkārši, kad vēro šos procesus kādu laiku, tas piegriežās kādu brīdi.

    Pati lielākā nodevība, manuprāt, pat lielākā par vakardienas, ir atriebība dejotājiem par brīvības izpausmēm.

    Vai tad tas ir normāli, ka Marts Smolko vakar nedrīkstēja dejot??? Tikai par to, ka pametis Viktoriju...
    Vai tas ir normāli, tavuprāt, ka reālais čempions tiek izmests no spēles, lai uzvarētu kaut kāda viduvējība, kura vienīgais latīnisms ir glīta partnere un partneres tēva sakari pie tiesnešiem, taču latīņus tā arī nav iemācījies līdz galam dejot?


    Reālais čempions šai čempionātā ir un paliek Marts Smolko - vai ar Viktoriju, vai ar Tīnu. Tam nav nozīmes. Viņu izmeta no spēles tieši vairāku cilvēku ambīcijas!!!!
    avatar
    Tautas modrā acs


    Number of posts : 1
    Points : 1
    Join date : 23.02.15

    LA čempis 2015 - pēdējo gadu intriģējošākais čempis!!! Empty Re: LA čempis 2015 - pēdējo gadu intriģējošākais čempis!!!

    Post  Tautas modrā acs Pirmdiena Februāris 23, 2015 12:51 pm

    Tas, kas man iekrita acīs, bija, ka jaunais čempions nenodejoja savu uzvaras deju, kā parasti pieņemts.... Varbūt nobijās no izsvilpšanas? Varbūt kāds cits iemesls? Tiešām interesanti...
    avatar
    fifa


    Number of posts : 57
    Points : 62
    Join date : 30.01.11

    LA čempis 2015 - pēdējo gadu intriģējošākais čempis!!! Empty Re: LA čempis 2015 - pēdējo gadu intriģējošākais čempis!!!

    Post  fifa Pirmdiena Februāris 23, 2015 1:21 pm

    Tautas modrā acs rakstīja:Tas, kas man iekrita acīs, bija, ka jaunais čempions nenodejoja savu uzvaras deju, kā parasti pieņemts.... Varbūt nobijās no izsvilpšanas? Varbūt kāds cits iemesls? Tiešām interesanti...

    Varbūt kauns palika? Embarassed

    Sponsored content


    LA čempis 2015 - pēdējo gadu intriģējošākais čempis!!! Empty Re: LA čempis 2015 - pēdējo gadu intriģējošākais čempis!!!

    Post  Sponsored content


      Tagad ir Trešdiena Maijs 08, 2024 5:56 am