Sporta deju forums

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forums par notikumiem Latvijas Sporta deju pasaulē


  kinestape tex

  avatar
  Kinestape


  Number of posts : 2
  Points : 6
  Join date : 18.03.16

  kinestape tex Empty kinestape tex

  Post  Kinestape Piektdiena Marts 18, 2016 3:46 pm

  Kas ir Taping?
  Taping ir metode, balstīta uz ķermeņa dabisku izveseļošanas procesu. Taping efektivitāti var sasniegt, aktivizējot nervu un asinsvadu sistēmu. Šī metode ir pamatā saistīta ar kinezioloģijas mākslu, tāpēc arī nosaukums. Muskuļi ir ne tikai saistīti ar ķermeņa kustību vadīšanu, bet arī kontrolē un vada venozas un limfātiskās plūsmas, ķermeņa temperatūru utt.

  structure

  Šādā veidā muskuļu atteikšanās normāli funkcionēt izraisa dažādus simptomus. Tādējādi tik daudz uzmanības tika veltīts muskuļu funkcijas atbalsta svarīgumam, muskuļu ārstēšanas idejai ķermeņa pašārstēšanas procesa aktivizācijas rezultātā. Ar elastīgās lentes izmantošanas palīdzību tika noskaidrots, ka muskuļiem un citiem audiem var palīdzēt. Teipinga tehnoloģija piedāvā pilnīgi jaunu pieeju nervu, muskuļu un locītavu ārstēšanai.

  Pirmo 10 gadu laikā ortopēdi, hiropraktiķi, akupunktūras speciālisti un citi medicīnas darbinieki bija teipu pamatlietotāji Eiropā. Uzreiz pēc tam teipus izmantoja Japānas volejbolistu olimpiskā komanda, kā rezultātā to ātri pārņēma arī citu sporta veidu pārstāvji.
  Šodien KINEMATICS TEX Taping izmanto ārsti un sportisti visā pasaulē.

  Kokvilnas teips
  KINEMATICS TEX teips ir elastīgā terapeitiskā lente ārstēšanas metodei, ko plaši izmanto dažādos sporta veidos un ikdienas dzīvē balsta-kustību aparāta traumu ārstēšanai. KINEMATICS TEX teips sastāv no polimērelastāna diega, ko aptin par 97% kvalitatīva kokvilnas šķiedra. Kokvilnas šķiedra sekmē vieglu ķermeņa šķidruma izvadīšanu un ātru nožušanu.

  KINEMATICS TEX teips nesatur lateksu. 100% akrila hipoalerģēnā līme aktivizējas siltuma iedarbībā un kļūst stingrāka pēc dažām lietošanas stundām. KINEMATICS TEX teipi turās 3-5 dienas un tiem ir ūdensnecaurlaidīgas un gaisa necaurlaidīgas īpašības, tāpēc tos var lietot arī mazgājoties dušā vai peldot.

  KINEMATICS TEX teipiem ir tāds pat biezums un elastīgums, kā ādai. Tas ir īpaši paredzēts ērtai lietošanai. Akrīla līme tiek uzklāta izmantojot īpašu tehnoloģiju, kas atgādina viļņveidīgu zīmējumu, imitējot pirksta nospiedumu. Šim zīmējumam ir tāds pat elastīguma līmenis kā cilvēka ādai, kas nodrošina mīkstumu un efektīvu pieeju nervu-muskuļu sistēmas atjaunošanai un uzlabo asins/limfplūsmu, mazina muskuļu sāpes, nodrošinot komfortu un ķermeņa stabilitāti.

  KINEMATICS TEX teipu kvalitatīvie materiāli, viss ražots Korejā
  Augstas kvalitātes kokvilna: bez sariņiem, putekļiem, hipoalerģēnā. Plānas šķiedras padara teipu supervieglu, ērtu un izturīgu, neizraisot kairinājumu.

  Teips ir piemērots muskuļu, locītavu un skrimšļu stabilitātei un kustīguma uzlabošanai. Mazina muskuļu sāpes, spriedzi un iekaisumu, veicina ātru atjaunošanos. Stimulē limfatisko sistēmu un asinsriti. Palīdz koriģēt locītavu stāvokli un stabilitāti. Тeipa krāsa ir atkarīga tikai no jūsu gaumes. Krāsa pilnīgi neietekmē medicīniskās īpašības.

  www kinestape com

   Tagad ir Svētdena Novembris 28, 2021 8:09 am