Sporta deju forums

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forums par notikumiem Latvijas Sporta deju pasaulē


4 posters

    Latvijas sporta deju čempionāti 2017

    avatar
    Zāģis


    Number of posts : 17
    Points : 23
    Join date : 14.03.12

    Latvijas sporta deju čempionāti 2017 Empty Latvijas sporta deju čempionāti 2017

    Post  Zāģis Pirmdiena Marts 13, 2017 12:36 am

    Pagājusi 3 čempionāti un neviens nevēlās komentēt. Nav saprotams, kāpēc? Vai tiešām visi ir apmierināti ar rezultatiem, vai pieņēmuši situāciju, kāda tā ir? Labi, ja tā.

    Manas personīgā pārdomas par šiem čempjiem:

    1) 10-deju čempis ir pārvērties par kaut ko nesaprotamu - tika 1 normāls pāris. Paldies Dievam par to pašu, ka vēl tas mums ir atlicis!! Jo čempionāts kā tāds izpaudās - dejoja 1 ļoti labs pāris un tad...straujš līmenis uz leju - visi pārējie... Un viņu bija tikai 5. 5 pāri! Murgs! Vairāk nav pat ko komentēt.
    Jauniešu rezultāti visai skaidri un nepārprotami. Pāru, protams, arī pamaz...

    2) ST čempis. Pirms čempionata deju pasaulē valdīja liels satraukums par to, ka Līnis zaudēs čempiona titulu, jo uz Latviju atceļoja viens krievu pāris. Paldies Dievam - uzvarēja tomēr Līnis!!! Par ko arī visi bija priecīgi, taču diemžēl nenoveicās Puniņa pārim, jo dēļ krievu pāra nācās nolaisties uz 3.vietu. Ja nebūtu šī priekš Latvijas kreisā pāra, tad Puniņš beidzot būtu ticis uz Eirpoas, Pasaules čempi... Pāru skaits -8- katastrofāli zems!!!!
    Jauniešu rezultāti visai prognozējami un skaidri.

    3) LA čempis. Šogad visai intriģējošs, jo finālā dejoja varāki pavisam jauni un tik tikko sastājušies pāri, tādēļ gala rezultāts bija nezināms un neskaidrs. Taču gala iznākums visai patīkams priekš Latvijas, jo uzvarēja Latvijas cilvēks Kalva, nevis iebraucējs!!!
    Tā kā pārī galvenais ir vīrišķais elements, tad nav svarīgi ar ko dejo dejotājs - var ar ārzemnieci, taču, ja uzvar ārzemnieks, tad tas nav patīkami. Un īpaši nepatīkami būtu, ja, piemēram, ST uzvarētu abi divi ne no Latvijas. Tādēļ Kravčenko uzvara man nav pieņemama (tās ir tikai manas domas). Pietiek jau ar Gudovski jauniešos, kas traucē Latvijas jauniešu progresam. Protams, LA derētu arī Puniņš vai Freimanis - vismaz priekš manis.
    Šeit vēl jāpiemin, ka atkal nepaveicās Puniņam un atkal dēļ kaut kāda iebraucēja. Es ļoti gribēju redzēt Puniņu augstākā vietā!!!
    Jauniešos, protams, rezultāts kaitinoši prognozējams.

    Par Latviju! Par Latvijas īstajiem dejotājiem!!!!
    avatar
    VISTAvaiOLA


    Number of posts : 8
    Points : 8
    Join date : 27.02.13

    Latvijas sporta deju čempionāti 2017 Empty Re: Latvijas sporta deju čempionāti 2017

    Post  VISTAvaiOLA Pirmdiena Marts 13, 2017 12:27 pm

    Pilnīgi droši varu pateikt, ka šinī LA čempionātā bija jāuzvar Freimaņa pārim. Viņš tomēr ir veicis lielu lēcienu, atšķirībā no citiem, sava dejiskā snieguma uzlabošanā un nodejoja patiešām lieliski. Tāpēc man nav skaidrs, kas un kā tiesāja. Vēl saprotu - Kalva un Puniņš -trijniekā, bet, ko tur darīja Kravčenko ar Kukuti - tāds smagnējs pāris - man patiešām - NAV SKAIDRS!!! Laikam Bērzups kaut kā īpaši pacentās - tiešām nemācēšu spriest, bet tas bija ļoti netaisnīgi.
    avatar
    fifa


    Number of posts : 57
    Points : 62
    Join date : 30.01.11

    Latvijas sporta deju čempionāti 2017 Empty Re: Latvijas sporta deju čempionāti 2017

    Post  fifa Pirmdiena Marts 13, 2017 12:49 pm

    VISTAvaiOLA rakstīja:Pilnīgi droši varu pateikt, ka šinī LA čempionātā bija jāuzvar Freimaņa pārim. Viņš tomēr ir veicis  lielu lēcienu, atšķirībā no citiem, sava dejiskā snieguma uzlabošanā un nodejoja patiešām lieliski. Tāpēc man nav skaidrs, kas un kā tiesāja. Vēl saprotu - Kalva un Puniņš -trijniekā, bet, ko tur darīja Kravčenko ar Kukuti - tāds smagnējs pāris - man patiešām - NAV SKAIDRS!!! Laikam Bērzups kaut kā īpaši pacentās - tiešām nemācēšu spriest, bet tas bija ļoti netaisnīgi.

    Rezultāti petiešām NETAISNĪGI!!! Bet ne jau Freimaņa gadījumā. Freimanis maksimums varēja būt trešais!!!
    Čempiona tituls pienācās Puniņam!!!!!!!! Par to pat nav šaubu! Marts un Dana vienīgie nodejoja pilnīgi pārliecinoši.
    Kravčenko  patiešām ir smagnējs pāris, bet nu Freimanim šoreiz ir ne pārāk glīta partnere.
    avatar
    VISTAvaiOLA


    Number of posts : 8
    Points : 8
    Join date : 27.02.13

    Latvijas sporta deju čempionāti 2017 Empty Re: Latvijas sporta deju čempionāti 2017

    Post  VISTAvaiOLA Pirmdiena Marts 13, 2017 6:37 pm

    fifa rakstīja:
    Rezultāti petiešām NETAISNĪGI!!! Bet ne jau Freimaņa gadījumā. Freimanis maksimums varēja būt trešais!!!
    Čempiona tituls pienācās Puniņam!!!!!!!! Par to pat nav šaubu! Marts un Dana vienīgie nodejoja pilnīgi pārliecinoši.
    Kravčenko  patiešām ir smagnējs pāris, bet nu Freimanim šoreiz ir ne pārāk glīta partnere.

    Labāk apskatieties paši uz savu pāri un sava pāra partneres "skaistumu", pirms komentējiet.
    avatar
    Zeme


    Number of posts : 31
    Points : 43
    Join date : 26.03.11

    Latvijas sporta deju čempionāti 2017 Empty Re: Latvijas sporta deju čempionāti 2017

    Post  Zeme Otrdiena Marts 14, 2017 10:40 pm

    VISTAvaiOLA rakstīja:Pilnīgi droši varu pateikt, ka šinī LA čempionātā bija jāuzvar Freimaņa pārim. Viņš tomēr ir veicis  lielu lēcienu, atšķirībā no citiem, sava dejiskā snieguma uzlabošanā un nodejoja patiešām lieliski. Tāpēc man nav skaidrs, kas un kā tiesāja. Vēl saprotu - Kalva un Puniņš -trijniekā, bet, ko tur darīja Kravčenko ar Kukuti - tāds smagnējs pāris - man patiešām - NAV SKAIDRS!!! Laikam Bērzups kaut kā īpaši pacentās - tiešām nemācēšu spriest, bet tas bija ļoti netaisnīgi.

    Kravčenko&Kukute nav gan smagnējs pāris! Vienkārši viņi ir paliela auguma uz parketa. Vismaz tā izskatās, bet abi ir ļoti izskatīgi cilvēki. Puisis vienkārši smuks ka bilde un Paula arī ir skaista meitene. Un Paula baltā kleitā tik labi izskatījās. Super!

    Sponsored content


    Latvijas sporta deju čempionāti 2017 Empty Re: Latvijas sporta deju čempionāti 2017

    Post  Sponsored content


      Tagad ir Ceturtdiena Septembris 19, 2024 3:53 am