Sporta deju forums

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forums par notikumiem Latvijas Sporta deju pasaulē


+32
666
Termīts
quastion
Narciss
Eliz
Burve
Inga V
Zina
Citi viedokļi
Madonna
fifa
makaronno
RedRose
kukii
Admin
puksis
Rose 21
Profi
Latino
Joker
Anderson
dullais
Pravietis
Sharko
Spigulite
BryanWatson
Macho
Asiņainā Mērija
Konsuella
Melite
Temiids
Samba94
36 posters

    LA.. Čempjonāts.

    avatar
    Admin
    Admin


    Number of posts : 10
    Points : 39
    Join date : 10.01.11

    LA.. Čempjonāts. - Page 3 Empty Re: LA.. Čempjonāts.

    Post  Admin Otrdiena Februāris 15, 2011 1:42 pm


    Cien., Eliz! Atvainojiet, es šodien dežūrēju 1 dienu un nejauši izdzēsu Jūsu ziņojumu. Apgūstu tikai forumu. Lūdzu atkārtojiet to!

    Admin




    Pēdējo reizi labojis Admin Otrdiena Februāris 15, 2011 8:35 pm; labots 2 reizes
    Burve
    Burve


    Number of posts : 78
    Points : 103
    Join date : 13.01.11

    LA.. Čempjonāts. - Page 3 Empty Re: LA.. Čempjonāts.

    Post  Burve Otrdiena Februāris 15, 2011 1:55 pm

    Nekas traks, ka tika izdzēsts Eliz ziņojums. Es atceros par ko tas bija. Eliz rakstīja pilnīgu patiesību, ka forums pēc satura nav uzlabojies, bet palicis tāds pats kā bija pie Mario. Diemžēl tur neko nevar darīt, jo foruma saturu nosaka rakstītāji jeb foruma dalībnieki. Foruma dalībnieki taču ir palikuši tie paši. Es arī savulaik rakstīju Mario forumā un man bija cits niks. Šeit es jau daudzus atpazīstu no tiem, kas tur bija, bet ar citiem nikiem.
    avatar
    Eliz


    Number of posts : 8
    Points : 9
    Join date : 15.02.11
    Dzīvesvieta : Rīga

    LA.. Čempjonāts. - Page 3 Empty Re: LA.. Čempjonāts.

    Post  Eliz Otrdiena Februāris 15, 2011 2:05 pm

    Admin, nekas Wink
    Burve, paldies! Savu postu vairs netkārtošu, jo Jūs uzrakstījat gandrīz visu, ko es gribēju teikt Smile
    Burve
    Burve


    Number of posts : 78
    Points : 103
    Join date : 13.01.11

    LA.. Čempjonāts. - Page 3 Empty Re: LA.. Čempjonāts.

    Post  Burve Otrdiena Februāris 15, 2011 2:09 pm


    Varbūt visiem kopā mēgināt kļūt labākiem?!! rabbit
    Sharko
    Sharko


    Number of posts : 14
    Points : 17
    Join date : 16.01.11

    LA.. Čempjonāts. - Page 3 Empty Re: LA.. Čempjonāts.

    Post  Sharko Otrdiena Februāris 15, 2011 9:12 pm

    Citi viedokļi rakstīja:

    Autors: AigarS

    Treijs&Krivošejeva – skatījos uz Kārli un domāju – kas noticis ar viņu pēdējā laikā? Iedomības kalngals un stipri viduvējs dejojums (īpasi partnerei).

    Pilnīgi manas domas pa 100%!
    Narciss
    Narciss


    Number of posts : 4
    Points : 4
    Join date : 15.02.11

    LA.. Čempjonāts. - Page 3 Empty Re: LA.. Čempjonāts.

    Post  Narciss Otrdiena Februāris 15, 2011 9:47 pm


    Lasu un brīnos. Vai jūs visi slimi esat? Vairāk taču sevi jāmīl! Tad arī deja būs un slava! Nevis viena vienīga skaudība!!!
    avatar
    quastion


    Number of posts : 3
    Points : 3
    Join date : 15.02.11

    LA.. Čempjonāts. - Page 3 Empty Re: LA.. Čempjonāts.

    Post  quastion Trešdiena Februāris 16, 2011 12:15 am

    [quote="Asiņainā Mērija"]
    kukii rakstīja:...

    Kā arī pieaugušajos izrādās ir jauna "zvaigzne" Artemjevs bom , kurš pēc dažu tiesnešu ieskatiem finālu ir vairāk pelnījis kā Suvorovs un "dejo vienā līmenī" ar Kalvu. Pārsmieties var!
    Tikai šī dīvaini sarežģītā intriga gan nav izprotama... Ko federācija ar to grib pateikt?
    Varbūt... ka Suvorovam un Kalvam jāpamet dejas, citādi viņi kādam traucē. Nu labi, Suvorovs traucē Višņakovam, jo var to kādreiz izsist no pirmās vietas, bet kam traucē Kalva? Jā, kam gan?


    Laikam tikai uz šīm sacensībām ierāudzīju šo pāri un istenībā es gribu pateikt,ka Artemjevs ar Gusevu nodejoja tiešām labi,un tieši man viņi patīka labāk nekā Kalva ar Bogačovu un Trejis ar Krivošejevu. Pirmkārt viņi izskatījas daudz labāk,vārbūt pat labāk nekā dazi finālpāri. (īpaši partnere-kleita,make-up,frizūra bija ideāli.Pa skaisto!) un arī ir redzams progress.un tas ir tikai piramis gads pieaugošajos!malači! Bet par finālu nav ko teikt pilnīgi piekrītu rezultātiem,vienigais es samainītu ar vietām Svanbergu ar Zaleski.Un kopumā bija interesanti skatīties finālu!
    Un nekam nav jāpamet dejas,tiesneši arī ir cilvēki un katram ir savs viedoklis!
    avatar
    Termīts


    Number of posts : 11
    Points : 15
    Join date : 16.02.11

    LA.. Čempjonāts. - Page 3 Empty Re: LA.. Čempjonāts.

    Post  Termīts Trešdiena Februāris 16, 2011 10:14 am

    quastion rakstīja:
    kukii rakstīja:...

    Kā arī pieaugušajos izrādās ir jauna "zvaigzne" Artemjevs bom , kurš pēc dažu tiesnešu ieskatiem finālu ir vairāk pelnījis kā Suvorovs un "dejo vienā līmenī" ar Kalvu. Pārsmieties var!
    Tikai šī dīvaini sarežģītā intriga gan nav izprotama... Ko federācija ar to grib pateikt?
    Varbūt... ka Suvorovam un Kalvam jāpamet dejas, citādi viņi kādam traucē. Nu labi, Suvorovs traucē Višņakovam, jo var to kādreiz izsist no pirmās vietas, bet kam traucē Kalva? Jā, kam gan?


    Laikam tikai uz šīm sacensībām ierāudzīju šo pāri un istenībā es gribu pateikt,ka Artemjevs ar Gusevu nodejoja tiešām labi,un tieši man viņi patīka labāk nekā Kalva ar Bogačovu un Trejis ar Krivošejevu. Pirmkārt viņi izskatījas daudz labāk,vārbūt pat labāk nekā dazi finālpāri. (īpaši partnere-kleita,make-up,frizūra bija ideāli.Pa skaisto!) un arī ir redzams progress.un tas ir tikai piramis gads pieaugošajos!malači! Bet par finālu nav ko teikt pilnīgi piekrītu rezultātiem,vienigais es samainītu ar vietām Svanbergu ar Zaleski.Un kopumā bija interesanti skatīties finālu!
    Un nekam nav jāpamet dejas,tiesneši arī ir cilvēki un katram ir savs viedoklis!

    Vai drīkstu iejaukties? Man viens jautājiens? Vai jums šķiet, cien.quastion, ka Artemjevs bija labāks arī par Suvorovu??? Un par kuriem tad tieši jūsu pieminētajiem finālpāriem Artemjevs bija labāks?

    Ja tā, tad jūsu domas pilnīgi sakristu ar Francijas tiesnesi, kura bija pati "profesionālākā" šajā čempī.

    Man, savukārt Treijs un Kalva patīk! Īpaši Treijs - tik majestātisks un cēls dejotājs. Viņam pietiek tikai iziet uz laukuma, kad visi jau viņu ir pamanījuši. Un dejo viņš ļoti spēcīgi un specifiski, kas liecina par spēcīgu personību! Kalvu nedaudz iegāza tērps, kurš ļoti saplūda ar parketu un viņa ne pats labakais sniegums, nezinu, varbūt bija slims. Lai šiem abiem dejotājiem veicas nākotnē! Tāpat viss vēl priekšā! Viņi vēl ļoti jauni dejotāji.
    avatar
    quastion


    Number of posts : 3
    Points : 3
    Join date : 15.02.11

    LA.. Čempjonāts. - Page 3 Empty Re: LA.. Čempjonāts.

    Post  quastion Trešdiena Februāris 16, 2011 11:11 am

    Termīts rakstīja:
    quastion rakstīja:
    kukii rakstīja:...

    Kā arī pieaugušajos izrādās ir jauna "zvaigzne" Artemjevs bom , kurš pēc dažu tiesnešu ieskatiem finālu ir vairāk pelnījis kā Suvorovs un "dejo vienā līmenī" ar Kalvu. Pārsmieties var!
    Tikai šī dīvaini sarežģītā intriga gan nav izprotama... Ko federācija ar to grib pateikt?
    Varbūt... ka Suvorovam un Kalvam jāpamet dejas, citādi viņi kādam traucē. Nu labi, Suvorovs traucē Višņakovam, jo var to kādreiz izsist no pirmās vietas, bet kam traucē Kalva? Jā, kam gan?


    Laikam tikai uz šīm sacensībām ierāudzīju šo pāri un istenībā es gribu pateikt,ka Artemjevs ar Gusevu nodejoja tiešām labi,un tieši man viņi patīka labāk nekā Kalva ar Bogačovu un Trejis ar Krivošejevu. Pirmkārt viņi izskatījas daudz labāk,vārbūt pat labāk nekā dazi finālpāri. (īpaši partnere-kleita,make-up,frizūra bija ideāli.Pa skaisto!) un arī ir redzams progress.un tas ir tikai piramis gads pieaugošajos!malači! Bet par finālu nav ko teikt pilnīgi piekrītu rezultātiem,vienigais es samainītu ar vietām Svanbergu ar Zaleski.Un kopumā bija interesanti skatīties finālu!
    Un nekam nav jāpamet dejas,tiesneši arī ir cilvēki un katram ir savs viedoklis!

    Vai drīkstu iejaukties? Man viens jautājiens? Vai jums šķiet, cien.quastion, ka Artemjevs bija labāks arī par Suvorovu??? Un par kuriem tad tieši jūsu pieminētajiem finālpāriem Artemjevs bija labāks?

    Ja tā, tad jūsu domas pilnīgi sakristu ar Francijas tiesnesi, kura bija pati "profesionālākā" šajā čempī.

    Man, savukārt Treijs un Kalva patīk! Īpaši Treijs - tik majestātisks un cēls dejotājs. Viņam pietiek tikai iziet uz laukuma, kad visi jau viņu ir pamanījuši. Un dejo viņš ļoti spēcīgi un specifiski, kas liecina par spēcīgu personību! Kalvu nedaudz iegāza tērps, kurš ļoti saplūda ar parketu un viņa ne pats labakais sniegums, nezinu, varbūt bija slims. Lai šiem abiem dejotājiem veicas nākotnē! Tāpat viss vēl priekšā! Viņi vēl ļoti jauni dejotāji.

    Nē,par Suvorovu Artemjevs nebīja labāks,ka tad!Un vispār tu domā ka var salīdzināt cilveku kurš bija cempions ar to kas dejo pirmo gadu pieaugušājos?Domā ko tu runā!
    Un par izskatu,man naptīka kā izskātījas Svanberg ar savu partneri,nepatīka arī Bazokina.Vai es tevi apmierināju ar savu atbildi?Bet īstenībā man vienalga.jo cik cilvēku tik viedokļu Smile
    avatar
    Termīts


    Number of posts : 11
    Points : 15
    Join date : 16.02.11

    LA.. Čempjonāts. - Page 3 Empty Re: LA.. Čempjonāts.

    Post  Termīts Trešdiena Februāris 16, 2011 11:12 am

    Kā arī varu piebilst, ka quastion ziņojums ir stipri Daugavisks, jo slavināti nez kāpēc tikai šī kluba pāri. Citos ziņojumos neredzu tik izteiktu savējo cildināšanu. Japiezīmē, ka dažos ziņojums redzu izteiktu Treija nopelšanu.
    Kā arī niki AigarS un D&G ir vien stila jeb vienas korporācijas niki ar izteiktu Puniņa cildināšanu.
    Tas nu tā... viela pārdomām...
    avatar
    Termīts


    Number of posts : 11
    Points : 15
    Join date : 16.02.11

    LA.. Čempjonāts. - Page 3 Empty Re: LA.. Čempjonāts.

    Post  Termīts Trešdiena Februāris 16, 2011 11:14 am

    quastion rakstīja:
    Nē,par Suvorovu Artemjevs nebīja labāks,ka tad!Un vispār tu domā ka var salīdzināt cilveku kurš bija cempions ar to kas dejo pirmo gadu pieaugušājos?Domā ko tu runā!
    Un par izskatu,man naptīka kā izskātījas Svanberg ar savu partneri,nepatīka arī Bazokina.Vai es tevi apmierināju ar savu atbildi?Bet īstenībā man vienalga.jo cik cilvēku tik viedokļu Smile

    Ja tev būtu vienalga, tad tu te nerakstītu!!! Twisted Evil
    Temiids
    Temiids


    Number of posts : 46
    Points : 58
    Join date : 11.01.11

    LA.. Čempjonāts. - Page 3 Empty Re: LA.. Čempjonāts.

    Post  Temiids Trešdiena Februāris 16, 2011 12:36 pm

    Termīts rakstīja:Kā arī varu piebilst, ka quastion ziņojums ir stipri Daugavisks, jo slavināti nez kāpēc tikai šī kluba pāri. Citos ziņojumos neredzu tik izteiktu savējo cildināšanu. Japiezīmē, ka dažos ziņojums redzu izteiktu Treija nopelšanu.
    Kā arī niki AigarS un D&G ir vien stila jeb vienas korporācijas niki ar izteiktu Puniņa cildināšanu.
    Tas nu tā... viela pārdomām...

    Personīgi es neesmu pret Treiju, jo savā ziņā man viņš patīk, bet gan PRET MĀKSLĪGU Treija paaugstināšanas akciju dēļ tā, ka viņa partnere ir ar tik spēcīgiem sakariem. Ja viņš dejotu ar kādu citu, iespējams, es teiktu pavisam ko citu. Bet ir kā ir.
    Es par taisnīgumu!!!
    avatar
    quastion


    Number of posts : 3
    Points : 3
    Join date : 15.02.11

    LA.. Čempjonāts. - Page 3 Empty Re: LA.. Čempjonāts.

    Post  quastion Trešdiena Februāris 16, 2011 1:22 pm

    Termīts rakstīja:Kā arī varu piebilst, ka quastion ziņojums ir stipri Daugavisks, jo slavināti nez kāpēc tikai šī kluba pāri. Citos ziņojumos neredzu tik izteiktu savējo cildināšanu. Japiezīmē, ka dažos ziņojums redzu izteiktu Treija nopelšanu.
    Kā arī niki AigarS un D&G ir vien stila jeb vienas korporācijas niki ar izteiktu Puniņa cildināšanu.
    Tas nu tā... viela pārdomām...

    Tev pilnībā ir tiesības tā domāt Smile
    Citi viedokļi
    Citi viedokļi


    Number of posts : 19
    Points : 23
    Join date : 14.02.11

    LA.. Čempjonāts. - Page 3 Empty Re: LA.. Čempjonāts.

    Post  Citi viedokļi Ceturtdiena Februāris 17, 2011 8:19 am

    Autors: Sveta

    AigarS rakstīja:

    Elza ar savu „itāļu mačo”

    Slikti, ka ja Jūs cien. AigarS vēl nezinat, ka "Itāļu mačo" ir arī vārds- Alex!

    avatar
    666


    Number of posts : 3
    Points : 4
    Join date : 16.02.11

    LA.. Čempjonāts. - Page 3 Empty Re: LA.. Čempjonāts.

    Post  666 Ceturtdiena Februāris 17, 2011 10:29 pm






    ______________________________________ Nu ko? Baidaties?_______________________________________________
    avatar
    babulja


    Number of posts : 5
    Points : 5
    Join date : 20.02.11
    Dzīvesvieta : Gonduras

    LA.. Čempjonāts. - Page 3 Empty Re: LA.. Čempjonāts.

    Post  babulja Pirmdiena Februāris 21, 2011 12:23 am

    666 rakstīja:


    __________________________ Nu ko? Baidaties?____________________________________



    ne, ne bojusj
    davaj poznakomimsja.
    Citi viedokļi
    Citi viedokļi


    Number of posts : 19
    Points : 23
    Join date : 14.02.11

    LA.. Čempjonāts. - Page 3 Empty Re: LA.. Čempjonāts.

    Post  Citi viedokļi Trešdiena Februāris 23, 2011 12:15 pm

    Autors: Александра

    Отправлено: 22.02.11.18:19.

    Юниоры 2 показались неинтересными, кроме обожаемого мною Натана. А еще очень жаль Элину, жаль потому, что осталась без чудесного партнера. Какая была пара... Остается только утереть слезу.

    А еще где-то, совсем непонятно где, остался Вадим Кузнецов, такого "конца" которого невозможно простить тем, кто его уволок от Кочетовой.
    Один из самых ярких и многообещающих Юниоров Латвии совершенно пропал и потерялся, спасайте парня, пока не стало совсем поздно!!!!!

    Еще добавлю. Хорошо, что наконец-то хоть у кого-то открылись глаза на пару Артура Войцеховича и хоть кто-то, наконец, за долгие годы заметил, что мальчик-то талантлив. Тренерам хочется посоветовать все-таки как-то морально готовить танцоров к тому, что они и в финал могут попасть. А то попали и настолько, видимо, опешили, что не о борьбе думали, а только о том, что они в финале... И не показали почти ничего из того, что могли-бы показать, судя по полуфиналу.


    Sveta rakstīja:

    Slikti, ka ja Jūs cien. AigarS vēl nezinat, ka "Itāļu mačo" ir arī vārds- Alex!
    В латышском языке нет буквы Х.
    Что касается остального, то это счастье, что с нами снова Женя Суворов.
    Все остальные, конечно, - молодцы, но Суворов - это отдельное явление.
    Ни с чем не сопоставимое, Суворов - это просто Суворов.


    Autors: adel

    Отправлено: 24.02.11 16:35.
    Заголовок: Суворов, покушай, по..


    Суворов, покушай, пожалуйста.(


    Citi viedokļi
    Citi viedokļi


    Number of posts : 19
    Points : 23
    Join date : 14.02.11

    LA.. Čempjonāts. - Page 3 Empty Re: LA.. Čempjonāts.

    Post  Citi viedokļi Trešdiena Marts 02, 2011 12:36 pm


    Autors: Bezrozabrillem

    Отправлено: 02.03.11. 10:25.
    Заголовок: Ziniet smiekligi pal..

    Ziniet smiekligi palika parlasot abus forumus? Gribetos pajautat visiem - jus ko akli esat? Jus meginat ne no ka uztaisit LA deju parus!!! Situacija ir drausmiga ar labiem deju pariem LA deju programma - to mums gandriz vai nav nemaz, ists deficits. Ja par cempionatu, tad Pieaugusajos mums ir 2,5 pari, jo Suvorovs ir labs ka vienmer un dejo viens par diviem, bet para tur nav. Jaunieshu grupa atgadinaja nesen notikusho Eirovizijas atlasi - dziedataju un dziesmu nav, bet kads jau nu ir jasuta uz to Lielo Eiroviziju (musu gadijuma uz Pasaules cempionatu). Juniori 2 - oooo! te mums dienu un nakti laikam jaludzas uz tiem 2 pariem - cempioniem un vicecempioniem, jo vini vienigi patreiz ir musu nakotnes ceriba, bet visadi jau var but - paraugs, pardomas dejot, samis vinjus politiska masina... Juniori 1 - nu vaaaaarbuuuut ar laiku tas Vecrigas paritis klus par labu LA deju pari, bet pagaidam visadi vel var but...
    avatar
    Pedro


    Number of posts : 2
    Points : 2
    Join date : 22.02.11

    LA.. Čempjonāts. - Page 3 Empty Re: LA.. Čempjonāts.

    Post  Pedro Trešdiena Marts 02, 2011 1:05 pm

    Bezrozabrillem rakstīja:
    Ziniet smiekligi palika parlasot abus forumus? Gribetos pajautat visiem - jus ko akli esat? Jus meginat ne no ka uztaisit LA deju parus!!! Situacija ir drausmiga ar labiem deju pariem LA deju programma - to mums gandriz vai nav nemaz, ists deficits. Ja par cempionatu, tad Pieaugusajos mums ir 2,5 pari, jo Suvorovs ir labs ka vienmer un dejo viens par diviem, bet para tur nav. Jaunieshu grupa atgadinaja nesen notikusho Eirovizijas atlasi - dziedataju un dziesmu nav, bet kads jau nu ir jasuta uz to Lielo Eiroviziju (musu gadijuma uz Pasaules cempionatu). Juniori 2 - oooo! te mums dienu un nakti laikam jaludzas uz tiem 2 pariem - cempioniem un vicecempioniem, jo vini vienigi patreiz ir musu nakotnes ceriba, bet visadi jau var but - paraugs, pardomas dejot, samis vinjus politiska masina... Juniori 1 - nu vaaaaarbuuuut ar laiku tas Vecrigas paritis klus par labu LA deju pari, bet pagaidam visadi vel var but...

    Nu da, da... Umnij takoi Bezrozabrillem. Sam ni hera v La nesmislit i pishet tuposti. U nas bolshe par po La, chem 2,5. Da Smolko luchshe Vishnakova tancuet!!!
    avatar
    fifa


    Number of posts : 57
    Points : 62
    Join date : 30.01.11

    LA.. Čempjonāts. - Page 3 Empty Re: LA.. Čempjonāts.

    Post  fifa Trešdiena Marts 02, 2011 6:41 pm

    Pedro rakstīja:
    Bezrozabrillem rakstīja:
    Ziniet smiekligi palika parlasot abus forumus? Gribetos pajautat visiem - jus ko akli esat? Jus meginat ne no ka uztaisit LA deju parus!!! Situacija ir drausmiga ar labiem deju pariem LA deju programma - to mums gandriz vai nav nemaz, ists deficits. Ja par cempionatu, tad Pieaugusajos mums ir 2,5 pari, jo Suvorovs ir labs ka vienmer un dejo viens par diviem, bet para tur nav. Jaunieshu grupa atgadinaja nesen notikusho Eirovizijas atlasi - dziedataju un dziesmu nav, bet kads jau nu ir jasuta uz to Lielo Eiroviziju (musu gadijuma uz Pasaules cempionatu). Juniori 2 - oooo! te mums dienu un nakti laikam jaludzas uz tiem 2 pariem - cempioniem un vicecempioniem, jo vini vienigi patreiz ir musu nakotnes ceriba, bet visadi jau var but - paraugs, pardomas dejot, samis vinjus politiska masina... Juniori 1 - nu vaaaaarbuuuut ar laiku tas Vecrigas paritis klus par labu LA deju pari, bet pagaidam visadi vel var but...

    Nu da, da... Umnij takoi Bezrozabrillem. Sam ni hera v La nesmislit i pishet tuposti. U nas bolshe par po La, chem 2,5. Da Smolko luchshe Vishnakova tancuet!!!

    Es domāju, ka mums ir labi LA pāri, vairāk kā domā Bezrozbrillis!!! Finālā tas bija redzams! Un Suvorovam ir laba partnere!! Viņiem tikai vajag laiku sadejoties un būs okei!
    avatar
    Bezrozabrillem


    Number of posts : 2
    Points : 2
    Join date : 02.03.11

    LA.. Čempjonāts. - Page 3 Empty Re: LA.. Čempjonāts.

    Post  Bezrozabrillem Trešdiena Marts 02, 2011 7:21 pm

    Bezrozabrillem rakstīja:
    Ziniet smiekligi palika parlasot abus forumus? Gribetos pajautat visiem - jus ko akli esat? Jus meginat ne no ka uztaisit LA deju parus!!! Situacija ir drausmiga ar labiem deju pariem LA deju programma - to mums gandriz vai nav nemaz, ists deficits. Ja par cempionatu, tad Pieaugusajos mums ir 2,5 pari, jo Suvorovs ir labs ka vienmer un dejo viens par diviem, bet para tur nav. Jaunieshu grupa atgadinaja nesen notikusho Eirovizijas atlasi - dziedataju un dziesmu nav, bet kads jau nu ir jasuta uz to Lielo Eiroviziju (musu gadijuma uz Pasaules cempionatu). Juniori 2 - oooo! te mums dienu un nakti laikam jaludzas uz tiem 2 pariem - cempioniem un vicecempioniem, jo vini vienigi patreiz ir musu nakotnes ceriba, bet visadi jau var but - paraugs, pardomas dejot, samis vinjus politiska masina... Juniori 1 - nu vaaaaarbuuuut ar laiku tas Vecrigas paritis klus par labu LA deju pari, bet pagaidam visadi vel var but...

    Pedro rakstīja:
    Nu da, da... Umnij takoi Bezrozabrillem. Sam ni hera v La nesmislit i pishet tuposti. U nas bolshe par po La, chem 2,5. Da Smolko luchshe Vishnakova tancuet!!!


    Nu es ta ka Visnakovu nekur neesmu pieminejis starp tiem 2,5. Tas ir tavas iedomas Pedro!


    Pēdējo reizi labojis Bezrozabrillem Trešdiena Marts 02, 2011 7:24 pm; labots 1 reizi
    avatar
    Bezrozabrillem


    Number of posts : 2
    Points : 2
    Join date : 02.03.11

    LA.. Čempjonāts. - Page 3 Empty Re: LA.. Čempjonāts.

    Post  Bezrozabrillem Trešdiena Marts 02, 2011 7:23 pm

    fifa rakstīja:
    Es domāju, ka mums ir labi LA pāri, vairāk kā domā Bezrozbrillis!!! Finālā tas bija redzams! Un Suvorovam ir laba partnere!! Viņiem tikai vajag laiku sadejoties un būs okei!

    Fifa laikam baigas specuks bounce
    Anksunamuna
    Anksunamuna


    Number of posts : 9
    Points : 9
    Join date : 26.02.11
    Age : 35
    Dzīvesvieta : Egypt

    LA.. Čempjonāts. - Page 3 Empty Re: LA.. Čempjonāts.

    Post  Anksunamuna Trešdiena Marts 02, 2011 9:16 pm

    Pedro rakstīja:Nu da, da... Umnij takoi Bezrozabrillem. Sam ni hera v La nesmislit i pishet tuposti. U nas bolshe par po La, chem 2,5. Da Smolko luchshe Vishnakova tancuet!!!

    Da, kas Visnakovs, kas Smolko - abi divi bez savam partnerem butu NEKAS IPASS, ka visi.
    Tiesi sie divi pari butu jasauc par Kizlo un Puhovikas pari - meitenu vardos. Ipasi jau Kizlo!!! Un bez Kizlo Visnakovs nebutu par cempionu bijis!

    Un ja salidzina abus dzekus - tad pilnigi drosi - Smolko ir labaks!
    avatar
    Latino


    Number of posts : 26
    Points : 30
    Join date : 27.01.11

    LA.. Čempjonāts. - Page 3 Empty Re: LA.. Čempjonāts.

    Post  Latino Trešdiena Marts 02, 2011 10:56 pm

    Jaunas La teorijas biidam, vai? Interesantas jaunas idejas jums te...atskan... Ilgi naacaas izmurgot?
    Temiids
    Temiids


    Number of posts : 46
    Points : 58
    Join date : 11.01.11

    LA.. Čempjonāts. - Page 3 Empty Re: LA.. Čempjonāts.

    Post  Temiids Piektdiena Marts 04, 2011 2:37 pm

    Temiids rakstīja:Jauniešos uz finālu pretendē: Čiapas, Freimanis, Frickauss, Arājs, Koževņikovs, Boroviks, Junelis, Kuzņecovs.

    Pieaugušajos uz finālu pretendē: Višņakovs, Suvorovs, Zampierollo, Smolko, Kalva, Zaļeskis, Svanberg.

    Domāju, ka LA čempī pieaugušajos čempions jau ir izlemts.

    Iespējama cīņa tikai jauniešu un junioru grupās, tāpēc šogad šīs izrādes būs baudāmākas.

    Bērnos gan... tur viss tā pat ir skaidrs.

    Prognožu salīdzināšana ar realitāti:

    Rezultāti Janiešiem:
    1.Artūrs Freimanis - Elīna Muceniece, Vecrīga (Rīga)
    2.Krists Čiapas - Anna Andreičuka, Dzintars (Rīga)
    3.Valters Jānis Frickauss - Līva Orleāne, Daugava (Rīga)
    4.Gustavs Ernests Arājs - Anastasija Volažaņinova, Altona (Rīga)
    5.Karols Junelis - Natalia Olga Szypulska, Dzintars (Rīga)
    6.Arturs Voicehovičs - Anastasija Golubcova, Dancers (Rīga)

    Secinājumi: 1. Atzīstu nelielu kļūdīšanos, jo neesmu pieminējis Voicehoviču. 2. Aug Freimaņa ietekme. Arī aizkulišu. 3. Čiapas vairs nav tik ietekmīgs? 4. Kāpēc Kočetova necīnās par Frickausu? Ietekmes zona visai ierobežota.

    Pieaugušajiem esmu gandrīz pilnīgi trāpījis. Secinājumi gandrīz nekādi - jo rezultāts bija paredzams. Pirmā pāra aizkulišu ietekme milzīga, praktiski Latvijā neapdejojams.

    Sponsored content


    LA.. Čempjonāts. - Page 3 Empty Re: LA.. Čempjonāts.

    Post  Sponsored content


      Tagad ir Pirmdiena Maijs 20, 2024 3:20 am