Sporta deju forums

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forums par notikumiem Latvijas Sporta deju pasaulē


+13
Temiids
JUOLI
zany
Macho
Termīts
Latino
Anksunamuna
Inga Skudra
Margosha
shubka
Gudrība
fifa
Citi viedokļi
17 posters

    LA Reitings

    avatar
    Esmeralda


    Number of posts : 28
    Points : 33
    Join date : 12.08.11

     LA Reitings - Page 2 Empty Re: LA Reitings

    Post  Esmeralda Pirmdiena Oktobris 17, 2011 5:09 pm

    Puaro rakstīja:
    Termīts rakstīja:Es saprotu, ka daudzus šokēja Treija 3.vieta. Īpaši jau 6.vietas ieguvēju, bet, piedodiet man - Puniņa deju līmenis ir strauji krities! Un to redzēja visi!
    Par velti jau tādu vietu nedod! Svanbergs un Kalva jau arī vēl nav nekādas baigās neapdejojamās zvaigznes.
    Toties Treijs spīdēja un pierādīja, ka ir zvaigzne! Viņa dejojums bija lielisks, elpu aizraujošs! Visi tiesneši bija mēmi, jo neko tādu nebija gaidījuši, cik viņš labi nodejos. Un viņš ir procesā! Viņš strauji progresē!
    Es domāju, ka viņš var sniegt vēl lieliskāku izpildījumu un gūt vēl stabilāku rezultātu! Viņš vēl visiem pierādīs uz ko ir spējīgs!

    Hm! Tīri tehniski jau tas ir iespējams - kļūt par absolūto čempionu! Drosmīgs domu gājiens.
    10 deju čemionāts jau ir paņemts, drīz būs ST čempionātā vieta brīva - Rogovenko var pamest dejas, bet Ozola apdejošana nav šķērslis. Grūtāk ies LA čempionātā, bet arī nav nereāli. Jo, cik tad ilgi dejos Suvorovs, Smolko? Un, cik var saprast - arī viņus tuvā nākotnē var apdejot. Grūtākais būs Višņakovs, jo tam stipra tuvākā aizsardzība, bet, ja ieņem 2.vietu... pasaules čempī var arī... hm?
    Nekas nav neiespējams. Visu cieņu! Slikts kareivis, kas nesapņo kļūt par ģenerāli! Un vēl 3 kāršo! Par kaut ko tādu nesapņo neviens cits uz šo brīdi! Lai veicas! Par drosmi - balva!


    Cik zinu, ta Ciapasam bija tieši tādas pašas ambīcijas. Tikai viss tik gludi nesanaca.
    Bet līdz manīm nonāca ziņa, ka Treija agresīvās izbīdīšanas projekts tiek realizēts tāpec, ka Treijam jau ir rezervēta ļoti smuka godalgota vieta Eiropas kausā 10 dejās, Latvija Open 2011 ietvaros. Ipaši zinot, ka uz Eiropas kausu valstis nemaz ne vienmēr sūta labākos 10 deju pārus, bet tikai - otros.
    Kā arī nav nekāds noslēpums, ka viņš dejos visos Latvija Open finālos, kuros nolems dejot. To gan es saprotu. Mario organize un Mario saliek savus pārus, kur grib. Cilveciski saprotams.

      Tagad ir Trešdiena Maijs 08, 2024 6:23 pm